шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мийка високого тиску 2E AquaClean 140 за ціною від 2569 грн.
Фото 17

Характеристики та опис 2E AquaClean 140

Вага (кг): 6.06; Довжина мережевого шнура (м): 5; Джерело живлення: електромережа (230 В); захист від перегріву; фільтр води; забір води з ємності; насадка-піногенератор; Насадки: віялова; Довжина шланга ВД (м): 6; Температура води на вході: 40; Витрата води (л/год): 480; Потужність (Вт): 1800; Макс. тиск (бар): 140
Максимальний тиск
140 бар
Потужність
1800 Вт
Витрата води
480 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Шланг високого тиску
6 м
Насадки
віялова
насадка-піногенератор
Функції та можливості
колеса для транспортування
забір води з ємності
фільтр води
захист від перегріву
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Рівень шуму
87 дБ / LWA /
Мережевий шнур
5 м
Вага
6.06 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 569  до 4 729 грн.
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Artline.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E 2E-HPW1814
Pro100market.com.ua (Київ)
2 692 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 2E-HPW1814 Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мінімийка 2E-HPW1814
FOXTROT.UA (Київ)
2 899 грн.
← купити
2E 2E-HPW1814
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 706 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E HPW1814
Stls.store (Київ)
2 898 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
Touch (Дніпро)
← купити
2E 2E-HPW1814
Mallprix.com (Київ)
2 621 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг (2E-HPW1814)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг (2E-HPW1814)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Click.ua (Київ)
← купити
2E 2E-HPW1814
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 970 грн.
← купити
2E 2E-HPW1814
Tehnomart.com (Київ)
2 629 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Saren.com.ua (Львів)
3 000 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (HPW1814) AquaClean 140, 1800Вт, 140ба
Denika.ua (Харків)
← купити
2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 569 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
ШО (Київ)
2 695 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Openshop.ua (Київ)
2 992 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E 2E-HPW1814
Zhuk.ua (Київ)
2 657 грн.
← купити
2E 2E-HPW1814
1smarty.com.ua (Київ)
2 679 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Мінімийка 2E (-HPW1814)
ТЕХНОточка (Київ)
2 628 грн.
← купити
2E 2E 2E-HPW1814
Венкон (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) UA 2E-HPW1814
Sota.store (Київ)
← купити
2E Мінімийка високого тиску 2e-hpw1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг 2e-hpw1814
Tviy-Dim.com (Київ)
2 724 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
2E 2E-HPW1814
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800 Вт (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800 Вт (2E-HPW1814)
MAUDAU (Київ)
← купити
2E Мінімийка 2E 2E-HPW1814
MTA.ua (Київ)
← купити
2E High Pressure Washer 2E-HPW1814 Універсальна мийка High Pressure Washer 2E-HPW1814
Kvshop.com.ua (Київ)
2 947 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 684 грн.
← купити
Мінімийка 2E HPW1814
Кібернетики (Київ)
← купити
Набір Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 + Шланг для прочищення труб 2E 10м
Rozetka.ua (Київ)
3 627 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814) 2E-HPW1814
Zaua.store (Львів)
2 967 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814)
Timesport.com.ua (Львів)
2 964 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 973 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
MAUDAU (Київ)
2 846 грн.
← купити
2E Мінімійка високого тиску AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/рік, шланг 6м, 6.06кг E-2E-HPW1814
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800Вт 140бар 480л/год шланг 6м 6.06кг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800Вт 140бар 480л/год шланг 6м 6.06кг
Rozetka.ua (Київ)
3 321 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску AquaClean 140 1800Вт 140бар 480л/год шланг 6м 6.06кг 2E (2000003264698)
Rozetka.ua (Київ)
3 590 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) [105034]
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
3 427 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
3 273 грн.
← купити
2E Мінімийка високого тиску AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг
Rozetka.ua (Київ)
3 305 грн.
← купити
Мінімійка високого тиску 2E AquaClean 140 бар 1800 Вт 480 л/год, шланга 6м, на колесах (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
4 220 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800 Вт (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мінімійка високого тиску 2E AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/рік, шланг 6м, 6.06кг (HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
3 479 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
3 700 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E AquaClean 1800Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг [58762]
Rozetka.ua (Київ)
3 769 грн.
← купити
Миття високого тиску 2E HPW-1814 AquaClean 1800Вт, 140бар, 480л/год
Rozetka.ua (Київ)
3 569 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
3 719 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 (2E-HPW1814) ( 17611 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800Вт 140бар 480л/год шланг 6м (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
4 342 грн.
← купити
2E AquaClean 140 (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
2 986 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг (2E-HPW1814) 2E 2E-HPW1814 987748
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 1800Вт 140бар 480л/год шланг 6м 6.06кг
Rozetka.ua (Київ)
3 689 грн.
← купити
2E Мінімійка високого тиску AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/рік, шланг 6м, 6.06кг
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 140 бар 1800 Вт 480 л/год, довжина шланга 6м, на колесах (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
4 010 грн.
← купити
2E Мінімийка високого тиску AquaClean 140, 1800Вт, 140бар, 480л/год, шланг 6м, 6.06кг
Rozetka.ua (Київ)
4 729 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E 2E-HPW1814, 1800 Вт, 140 бар, 480 л/г, 6м, 6.06 кг (2E-HPW1814)
Rozetka.ua (Київ)
3 853 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E AquaClean 140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мийка високого тиску 2E AquaClean 140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мийка високого тиску 2E AquaClean 140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія