шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сумка для ноутбука 2E Beginner 16 за ціною від 519 грн.
Фото 12

Характеристики та опис 2E Beginner 16

Вага (г): 450; Матеріал: нейлон; Характеристики: плечовий ремінь; Тип: сумка; Діагональ ("): 16
Колір
Призначення
діловий стиль
Максимальний розмір
16 "
Тип
сумка
Характеристики
наявність зовнішніх відділень
плечовий ремінь
Матеріал
нейлон
Відділення для ноутбука (ШхВхТ)
38x28.5x5.2 см
Розміри (ШхВхТ)
39x29x5.9 см
Вага
450 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 519  до 792 грн.
Сумка для ноутбука 2E, Beginner 16", темно-оливкова
Citrus.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Сумка для ноутбука 2E Beginner 16" Dark Blue (2E-CBN315DB) 2E-CBN315DB
FOXTROT.UA (Київ)
649 грн.
← купити
Сумка 2E, Beginner 16" бургунді 2E-CBN315BG
Orbita.te.ua (Тернопіль)
533 грн.
← купити
Сумка 2E, Beginner 16", темно-синя 2E-CBN315DB
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Сумка для ноутбука 2E 16" Burgundy (2E-CBN315BG)
Кібернетики (Київ)
← купити
Сумка для ноутбука 2E Beginner 16" Dark Olive (2E-CBN315DO)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
579 грн.
← купити
Сумка для ноутбука 13.3 дюйма 2E Beginner
MAUDAU (Київ)
574 грн.
← купити
Сумка для ноутбука 16" 2e, Dark Red, нейлон, 390 x 290 x 59 мм (2e-cbn315bg)
Rozetka.ua (Київ)
792 грн.
← купити
Сумка для ноутбука 2E, Beginner 16", темно-синя
Citrus.ua (Київ)
← купити
Сумка для ноутбука 2E 2E-CBN315GY 16" сіра
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Beginner 16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сумка для ноутбука 2E Beginner 16. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сумка для ноутбука 2E Beginner 16 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія