шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 63Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити блок живлення  за ціною від 3341 грн.
Відео 1Фото 36

Серия 2E Extra Power

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації 2E Extra Power 1
Где купить? [2E-EP800GM-140]
Характеристики [2E-EP800GM-140]
Потужність800 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора140 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU600 мм
SATA400 мм / 550/700 /
MOLEX400 мм / 550/700 /
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V166.67 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V800 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, UVP
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.34 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4400 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold
PSAZ-850G ATX3.0
від 3 675 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO
від 3 283 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 750G
від 3 421 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G
від 3 768 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G White
Gamemax RGB 2025
RGB 750G White
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-850G
від 3 419 грн.
PCCooler KN
KN750
від 3 463 грн.
Gamemax GX-GF
GX 750GF
від 3 528 грн.
Gamemax GX Xtreme Go...
GX-850 Modular
від 3 287 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO White
від 3 271 грн.
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-750G
від 3 267 грн.
PCCooler KN
KN850
від 3 653 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 850 PRO White
від 3 627 грн.
Gamemax GS-G SFX
GS-750G White
від 3 712 грн.
2E Extra Power Pro
2E-EP850GMII -140
від 3 906 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 750G White
від 3 743 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 850 PRO
від 3 780 грн.
Gigabyte P-Series 2020
P750GM
від 3 782 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime White
від 3 008 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 750G
від 3 777 грн.
Cougar GR
GR 750
від 2 199 грн.
Cougar GR
GR 850
від 3 659 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 850G White
від 4 007 грн.
GX-750 Modular
від 2 965 грн.
Gamemax GX Rampage
GX-750 PRO White
від 3 649 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime
Vinga VPS Gold
VPS-750G
від 4 329 грн.
Cougar GES
GES 750
від 3 256 грн.
1stPlayer HA-BA
HA-850BA7
від 3 355 грн.

блок рабочий все норм
26 грудня 2023, 15:04 #
Переваги:вроде все

Недоліки:х.з

Коментар:взял себе такой блок, rtx 3080, 2 ssd 1tb, 2 hdd 4tb + 8 вентиляторов на обдув в корпусе тянет

Автор:mikeMoto

max20 лютого 2024, 19:56
Який корпус у тебе?
Денис Тихонович23 липня 2024, 14:08
как сейчас чувствует себя этот блок?
від 3 341  до 5 209 грн.
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
FOXTROT.UA (Київ)
3 799 грн.
← купити
2E Блок живлення для ПК 2E Gaming Extra Power 800W (2E-EP800GM-140)
MTA.ua (Київ)
3 709 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Moyo.ua (Київ)
3 648 грн.
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Openshop.ua (Київ)
3 670 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Цифра (Київ)
3 635 грн.
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Stls.store (Київ)
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power 800W (2E-EP800GM-140)
Touch (Дніпро)
3 599 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 2E-EP800GM-140
Mallprix.com (Київ)
3 541 грн.
← купити
2E Gaming Блок живлення Extra Power (800w), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (EP800GM-140) GAMING Extra Power (800W) (EP800GM-140)
Denika.ua (Харків)
3 859 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 341 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140) UA 2E-EP800GM-140
Sota.store (Київ)
← купити
2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 434 грн.
← купити
2E Extra Power 800W (2E-EP800GM-140) ExtraPower800W(2E-EP800GM-140)
COMFY.ua (Київ)
3 659 грн.
← купити
2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Tehnomart.com (Київ)
3 532 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
E-server.com.ua (Київ)
5 209 грн.
← купити
Блок живлення для ПК 2E Gaming Extra Power 800W (2E-EP800GM-140)
Soho.com.ua (Київ)
3 609 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
icom.net.ua (Київ)
3 486 грн.
← купити
Блок питания 2E 800W (2E-EP800GM-140)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 668 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin 2E-EP800GM-140
ШО (Київ)
3 623 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Timesport.com.ua (Львів)
3 466 грн.
← купити
2E 2E-EP800GM-140 — Gaming Блок живлення Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xM
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power 800W (2E-EP800GM-140)
Кібернетики (Київ)
3 662 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W Extra Power (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Ktc.ua (Рівне)
3 641 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power 800W (2E-EP800GM-140)
MAUDAU (Київ)
4 187 грн.
← купити
2E 800W (2E-EP800GM-140) Блок живлення 800W (2E-EP800GM-140)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
2E Gaming Блок живлення Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power 800W (2E-EP800GM-140) 2E-EP800GM-140
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power 800 Вт (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E Extra Power 2E-EP800GM-140 800W 80+ Gold (2E-EP800GM-140)
MAUDAU (Київ)
4 353 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 848 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Rozetka.ua (Київ)
4 284 грн.
← купити
Блок живлення Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4 2E Gaming (2000003307876)
Rozetka.ua (Київ)
4 254 грн.
← купити
Комп’ютерний ATX PSU 2E GAMING Extra Power 800 Вт із 140-мм вентилятором (серія 2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
4 687 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140) 282429
Rozetka.ua (Київ)
3 986 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 922 грн.
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power 800W (2E-EP800GM-140) [140623]
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Блок живлення 2E Gaming Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Rozetka.ua (Київ)
3 712 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 851 грн.
← купити
2E Gaming Блок живлення Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Rozetka.ua (Київ)
4 584 грн.
← купити
Блок живлення для комп'ютера 2E GAMING Extra Power 800 Вт вентилятор ATX 1 шт 140 мм (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 887 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 812 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Extra Power 800W (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 867 грн.
← купити
2E GAMING Extra Power (800W) (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 778 грн.
← купити
Блок живлення 800W 2E GAMING Extra Power (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 949 грн.
← купити
2E Gaming Блок живлення Extra Power (800W), >90, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xP
Rozetka.ua (Київ)
4 265 грн.
← купити
Блок живлення 2E Extra Power 2E-EP800GM-140 800W 80+ Gold (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 971 грн.
← купити
Блок живлення для комп'ютера 2E GAMING Extra Power 800 Вт ATX вентилятор 1 шт 140 мм (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
4 352 грн.
← купити
Блок живлення 800 Вт, 2E Gaming Extra Power, Black (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 932 грн.
← купити
Блок живлення 800 Вт, 2E Gaming Extra Power, Black (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 897 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140)
Rozetka.ua (Київ)
3 821 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-EP800GM-140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія