шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка 2E GardenCut 38 за ціною від 4233 грн.
Фото 30

Характеристики та опис 2E GardenCut 38

Вага (кг): 12.7; Рівень шуму (дБ): 96; Захист від вологи: IPX4 (захист від бризок); Потужність двигуна (Вт): 1600; Особливості: регулювання ручки по висоті;єм мішка (л): 40; Об' Тип мішка: жорсткий; у мішок; Викид скошеної трави: задній викид; Мульчування; Установок висоти: 5; Ширина захвату (см): 38
Тип
газонокосарка
Тип двигуна
електричний (мережа)
Ширина захоплення
38 см
Мульчування
Викид скошеної трави
задній викид
у мішок
Об'єм мішка
40 л
Потужність двигуна
1600 Вт
Матеріал деки
пластик
Вага
12.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 233  до 5 999 грн.
Газонокосарка 2E GardenCut 38 (2E-ELM38M) 2E-ELM38M
FOXTROT.UA (Київ)
4 699 грн.
← купити
2E GARDENCUT (2E-ELM38M)
Pro100market.com.ua (Київ)
4 255 грн.
← купити
2E GARDENCUT (2E-ELM38M)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
4 276 грн.
← купити
Газонокосарка мережева 2E GardenCut 1600Вт (2E-ELM38M) 2E-ELM38M
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E 2E-ELM38M
Mallprix.com (Київ)
4 317 грн.
← купити
Газонокосарка 2E GardenCut (2 E-ELM38M) GardenCut (2 E-ELM38M)
Denika.ua (Харків)
← купити
Газонокосарка мережева 2E GardenCut 38 1600Вт 38см 40л 25-75мм 12.7кг 2E-ELM38M
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E GardenCut 38 (2E-ELM38M)
Tehnomart.com (Київ)
4 367 грн.
← купити
Газонокосарка 2E GardenCut 38 1600Вт, 38см, 40л, 25-75мм, 12.7кг (2E-ELM38M) 2E-ELM38M
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка 2E GardenCut 38 1600Вт, 38см, 40л, 25-75мм, 12.7кг (2E-ELM38M) 2E-ELM38M
Itbox.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка електрична 2E GardenCut 38 1600Вт 38см 40 л (2E-ELM38M) UA 2E-ELM38M
Sota.store (Київ)
4 990 грн.
← купити
2E GARDENCUT (2E-ELM38M)
1smarty.com.ua (Київ)
4 233 грн.
← купити
Газонокосарка електрична (мережева) 2E GardenCut (2E-ELM38M)
Timesport.com.ua (Львів)
4 236 грн.
← купити
Газонокосарка 2E GardenCut 38 (2E-ELM38M) 2E-ELM38M
Click.ua (Київ)
← купити
2E GardenCut 38 1600Вт 38см 40 л (2E-ELM38M) GardenCut381600Вт38см40л(2E-ELM38M)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка мережева 2E-ELM38M GardenCut 38 1600Вт 38см 40л 25-75мм 12.7кг
АЛЛО (Київ)
5 999 грн.
← купити
2E Газонокосарка 2E GardenCut 38 (2E-ELM38M)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E GardenCut 38 (2E-ELM38M) 2e-elm38m
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
2E Газонокосарка мережева 2E GardenCut 38 1600Вт 38см 40л 25-75мм 12.7кг E-2E-ELM38M
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Газонокосарка мережева 2E GardenCut 38 (2E-ELM38M)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка 2E GardenCut 38 (2E-ELM38M)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
2E Газонокосарка мережева 2E GardenCut 38 1600Вт 38см 40л 25-75мм 12.7кг
Rozetka.ua (Київ)
4 976 грн.
← купити
Газонокосарка електрична для підстригання газону із 5 рівнями висоти 25–75 мм ширина косіння 38 см 1600 Вт 2E GardenCut 38 К
Rozetka.ua (Київ)
5 289 грн.
← купити
Газонокосарка 2E GardenCut (2 E-ELM38M)
Rozetka.ua (Київ)
5 075 грн.
← купити
Газонокосарка мережева 2E GardenCut 38 2E-ELM38M 1600Вт 38см
Rozetka.ua (Київ)
5 040 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E GardenCut 38, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка 2E GardenCut 38. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка 2E GardenCut 38 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія