шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD  за ціною від 17738 грн.
Фото 37

Серия A-Data MARS 980 STORM

Модифікації A-Data MARS 980 STORM 1
Где купить? [SMAR-980S-2TCI]
Характеристики [SMAR-980S-2TCI]
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 5.0 4x
Контролер
Silicon Motion SM2508 / TSMC 6nm /
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
232-layer
NVMe
Зовнішня швидкість запису
13000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
14000 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
1650 тис
IOPS зчитування
2000 тис
TBW
1480 ТБ
DWPD
0.4 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
радіатор
Розміри
24.2x80.5x30.45 мм
Вага
72 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  22000 грн.
WD Blue SA510 M.2
WDS200T3B0B
від 19 880 грн.
Lexar NM990
LNM990X002T
від 19 920 грн.
Crucial T710
CT2000T710SS D8
від 18 570 грн.
Crucial T700
CT2000T700SS D3
від 14 999 грн.
Samsung 980 PRO
MZ-V8P2T0BW
від 15 400 грн.
Patriot Memory VP400...
VP4000M2TBM2 3
від 19 471 грн.
WD Black SN8100
WDS200T1X0M- 00CMT0
від 15 895 грн.
Samsung 990 PRO
MZ-V9P2T0GW
від 15 499 грн.
Samsung 990 PRO
MZ-V9P2T0CW
Transcend PCIe SSD220S
TS2TMTE220S
від 17 760 грн.
PNY XLR8 CS3140 M.2 ...
M280CS3140-2 TB-RB
від 20 668 грн.
Samsung 990 PRO
MZ-V9P2T0BW
від 16 799 грн.
Team Group T-Force G...
TM8FFH002T0C 128
від 18 997 грн.
Kingston KC3000
SKC3000D/204 8G
від 13 409 грн.
WD Black SN850X
WDS200T2XHE
від 16 399 грн.
WD Black SN850X
WDS200T2X0E
від 13 990 грн.
Gigabyte AORUS Gen5 ...
AG514K2TB
від 20 157 грн.
Hynix Platinum P41
SHPP41-2000G M
від 16 999 грн.
Crucial T710
CT2000T710SS D5
від 17 500 грн.
A-Data LEGEND 900
SLEG-900-2TC S
від 13 986 грн.
Transcend MTE250H
TS2TMTE250H
від 16 067 грн.
MSI SPATIUM M560 PCI...
S78-440Q940- P83
від 13 699 грн.
Samsung 9100 PRO
MZ-VAP2T0CW
від 17 050 грн.
WD Black SN770
WDS200T3X0E
від 15 062 грн.
Crucial T500
CT2000T500SS D5
від 19 695 грн.
Lexar NM800 Pro
LNM800P002T- RN8NG
від 17 733 грн.
A-Data MARS 980 PRO
SMAR-980P-2T CI
від 17 738 грн.
A-Data LEGEND 900 PRO
SLEG-900P-2T CS
від 13 029 грн.
A-Data XPG GAMMIX S7...
AGAMMIXS70B- 2T-CS
від 16 135 грн.
A-Data MARS 980 BLADE
SMAR-980B-2T CS
від 16 599 грн.

від 17 738  до 24 304 грн.
SSD-диск ADATA XPG Mars 980 Storm 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SMAR-980S-2TCI) SMAR-980S-2TCI
Telemart.ua (Київ)
20 255 грн.
← купити
ADATA Внутрішній SSD диск ADATA XPG MARS 980 STORM (SMAR-980S-2TCI) 2TB
MTA.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
SSD накопичувач ADATA M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM (SMAR-980S-2TCI) SMAR-980S-2TCI
FOXTROT.UA (Київ)
20 253 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI) SMAR-980S-2TCI
Comtrading.ua (Київ)
18 223 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
Nkt.ua (Київ)
18 421 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI) SMAR-980S-2TCI
Itbox.ua (Київ)
← купити
SSD-накопичувач ADATA XPG Mars 980 Storm 2TB M.2 (SMAR-980S-2TCI)
АЛЛО (Київ)
18 819 грн.
← купити
ADATA SMAR-980S-2TCI
Mallprix.com (Київ)
18 700 грн.
← купити
SSD накопичувач XPG Mars 980 Storm 2TB (SMAR-980S-2TCI)
Touch (Дніпро)
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI) SMAR-980S-2TCI
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A-Data SMAR-980S-2TCI, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія