шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити проєктор Acer X1229 за ціною від 16829 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acer X1229

Вага (кг): 2.4; Габарити (мм): 105x300x220; Корекція трапеції (верт), ±: 40; Фокусування: ручне; Оптичне збільшення (x): 1.1; Діагональ зображення ("): 23 – 300; Макс. відстань (м): 12; Мін. відстань (м): 1; Зворотний; Покращення кольору; Покращення яскравості / контрастності; Підтримка форматів зображення: 4:3, 16:9
Колір
Основне призначення
для презентацій
Термін служби
5000 год
Реальна роздільна здатність
1024x768 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
23 – 300 "
Масштаб і фокусування
ручне
Споживана потужність
260 Вт
Габарити (ВхШхГ)
105x300x220 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  22000 грн.

від 16 829  до 23 183 грн.
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
A-techno.com.ua (Київ)
18 305 грн.
← купити
Проєктор Acer X1229 (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Artline.ua (Київ)
← купити
Проєктор ACER X1229 Black (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
FOXTROT.UA (Київ)
17 639 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Openshop.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer X1229 XGA (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Moyo.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer X1229 XGA (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Click.ua (Київ)
← купити
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Цифра (Київ)
17 711 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Stls.store (Київ)
17 793 грн.
← купити
Acer MR.JXG11.001
Mallprix.com (Київ)
17 606 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001) (Black) (UA) MR.JXG11.001
Jabko.ua (Львів)
17 399 грн.
← купити
ACER X1229 MR.JXG11.001
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer X1229 XGA (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Skay.ua (Одеса)
← купити
Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Tehnomart.com (Київ)
17 381 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001) X1229 (MR.JXG11.001)
Denika.ua (Харків)
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Semtech.com.ua (Луцьк)
19 309 грн.
← купити
проектор X1229 (DLP, XGA, 4800Lm, 20000:1,1.96-2.1 5, 5/10/15, 3W, HDMI,USB-A,USB-B,RCA,RS232, 2.4kg) X1229 MR.JXG11.001
Comtrading.ua (Київ)
16 829 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Timesport.com.ua (Львів)
19 303 грн.
← купити
Проєктор Acer X1229 XGA (MR.JXG11.001) MR.JXG11.001
icom.net.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer MR.JXG11.001
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Zhuk.ua (Київ)
17 298 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
17 863 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001) UA MR.JXG11.001
Sota.store (Київ)
← купити
ACER проектор x1229 (dlp, xga, 4800Lm, 20000:1,1.96-2.1 5, 5/10/15, 3w, hdmi,usb-a,usb-b,rca,rs232, 2.4kg) x1229
Tviy-Dim.com (Київ)
18 336 грн.
← купити
Acer X1229 (MR.JXG11.001) X1229(MR.JXG11.001)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer X1229 XGA 4800 lm 1.96-2.15
MAUDAU (Київ)
18 518 грн.
← купити
Acer Проектор Acer X1229 Black (MR.JXG11.001)
MTA.ua (Київ)
17 699 грн.
← купити
Acer X1229 (MR.JXG11.001) mr.jxg11.001
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Acer Проєктор X1229 XGA, 4800 lm, 1.96-2.15 E-MR.JXG11.001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Проєктор X1229 XGA, 4800 lm, 1.96-2.15 Acer (2000003313969)
Rozetka.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Zaua.store (Львів)
19 306 грн.
← купити
Проєктор Acer X1229 XGA, 4800 lm, 1.96-2.15 (MR.JXG11.001)
Rozetka.ua (Київ)
23 183 грн.
← купити
Acer Проєктор X1229 XGA, 4800 lm, 1.96-2.15
Rozetka.ua (Київ)
22 541 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 довгофокусний 1024x768 XGA 4800lm / 3W
Rozetka.ua (Київ)
20 099 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 DLP XGA (1024х768) 4800Lm Чорний (MR.JXG11.001)
Rozetka.ua (Київ)
22 241 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Rozetka.ua (Київ)
21 600 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 [127228]
Rozetka.ua (Київ)
21 313 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Rozetka.ua (Київ)
19 499 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 XGA, 4800 lm, 1.96-2.15
Rozetka.ua (Київ)
21 051 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 (MR.JXG11.001)
Rozetka.ua (Київ)
20 342 грн.
← купити
Проектор Acer X1229 DLP XGA (1024х768) 4800Lm Чорний (MR.JXG11.001)
Rozetka.ua (Київ)
21 265 грн.
← купити
Acer Проектор X1229 XGA, 4800 lm, 1.96-2.15
Rozetka.ua (Київ)
22 150 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer X1229, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Acer X1229. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Acer X1229 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія