шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Adler AD 2321 за ціною від 759 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Adler AD 2321

Регулювання температури (°C): 140, 160, 180, 200, 220; Температурні режими: 5; Потужність (Вт): 250; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
250 Вт
Температурні режими
5
Регулювання температури
140, 160, 180, 200, 220 °C
Ширина пластини
25 мм
Довжина пластини
100 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Насадки і комплектація
випрямляч
Дисплей
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1.83 м
Вага
324 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1600 грн.

від 759  до 2 446 грн.
Стайлер (випрямляч) Adler AD 2321 5903887805117
Openshop.ua (Київ)
1 260 грн.
← купити
Випрямляч волосся Adler AD 2321
Tomdom.in.ua (Львів)
2 445 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Adler AD 2321
Zhuk.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Випрямляч волосся Adler AD 2321
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 442 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Adler AD 2321 білий
MAUDAU (Київ)
935 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Adler AD-2321 45 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 135 грн.
← купити
Випрямляч волосся Adler AD 2321
Saren.com.ua (Львів)
2 446 грн.
← купити
Випрямляч волосся Adler AD 2321
Timesport.com.ua (Львів)
2 436 грн.
← купити
Випрямляч волосся Adler AD 2321
Redprice.sale (Львів)
2 439 грн.
← купити
Випрямляч Adler AD 2321 керамічний з контролем температури.
MAUDAU (Київ)
990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 2321, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Adler AD 2321. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Adler AD 2321 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія