шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth [700W]

Конфігурації і ціни 178Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення Aerocool VX Plus Stealth (700W) за ціною від 1632 грн.
Фото 6

Серия Aerocool VX Plus Stealth

Модифікації Aerocool VX Plus Stealth 5
Где купить? [VX Plus Stealth 700W]
Характеристики [VX Plus Stealth 700W]
Потужність700 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU550 мм
SATA300 мм / 450 /
MOLEX600 мм
PCIe400 мм / 550 /
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V18 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, SIP
Гарантія виробника2 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2300 грн.

від 1 632  до 2 499 грн.
Блок живлення AEROCOOL VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
FOXTROT.UA (Київ)
1 999 грн.
← купити
Aerocool Блок живлення для ПК Aerocool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12)
MTA.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W ACPN-VS70AEY.12
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
Itbox.ua (Київ)
← купити
AeroCool ACPN-VS70AEY.12
Mallprix.com (Київ)
1 666 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Aerocool VX PLUS Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W ACPN-VS70AEY.12
Comtrading.ua (Київ)
1 853 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W ACPN-VS70AEY.12
ШО (Київ)
1 998 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) UA ACPN-VS70AEY.12
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення для ПК Aerocool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12)
Soho.com.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Zaua.store (Львів)
1 662 грн.
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 665 грн.
← купити
Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 632 грн.
← купити
AEROCOOL VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) VXPlusStealth700(ACPN-VS70AEY.12)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12)
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Aerocool AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12) Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W ACPN-VS70AEY.12
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12) ACPN-VS70AEY.12
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Timesport.com.ua (Львів)
1 659 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
1 841 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 319552
Rozetka.ua (Київ)
1 834 грн.
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W
Rozetka.ua (Київ)
1 785 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W
Rozetka.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12) 700W ( 14167 )
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
2 130 грн.
← купити
Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth 700W (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
1 796 грн.
← купити
Блок живлення 700W AeroCool VX Plus Stealth 700 (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12)
Rozetka.ua (Київ)
2 122 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aerocool VX Plus Stealth 700W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Aerocool VX Plus Stealth (700W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Aerocool VX Plus Stealth (700W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія