шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ajax (призначення)
датчики вібрації
датчики протікання
датчики вологості
Каталог товарів

Ціни113Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити охоронний датчик Ajax MotionProtect Plus за ціною від 2299 грн.
Відео 8Фото 6

Характеристики та опис Ajax MotionProtect Plus

Вага (г): 96; Габарити (мм): 110x65x50; Максимальна вологість (%): 75; Час роботи (міс): 60; Джерело живлення: батарейки;язку (м): 1200; Дальність зв' Час спрацювання (с): 0.15; Дальність дії (м): 12; Кут огляду по вертикалі (град.): 80; Кут огляду по горизонталі (°): 88.5;язку; оповіщення глушіння зв'
Колір
Датчик
руху
комбінований (PIR + НВЧ)
Використання
у приміщенні
Встановлення
настінне
Підключення датчиків (протокол)
Jeweller
Функції та можливості
регулювання чутливості
імунітет до тварин
захист від відкриття / відриву
оповіщення глушіння зв'язку
Кут огляду по горизонталі
88.5 °
Кут огляду по вертикалі
80 °
Дальність дії
12 м
Час спрацьовування
0.15 с
Дальність зв'язку
1200 м
Джерело живлення
батарейки
Час роботи
60 міс
Робоча температура
-10 °C ~ +40 °C
Максимальна вологість
75 %
Габарити
110x65x50 мм
Вага
96 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  4300 грн.

від 2 299  до 3 781 грн.
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect Plus White (38198.02.WH1)
Secur.ua (Київ)
3 049 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect Plus white з мікрохвильовим сенсором
Video-komplekt.com.ua (Київ)
2 809 грн.
← купити
Ajax MotionProtect Plus Датчик руху 000001150
Ntools.com.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect Plus Black
Stls.store (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect Plus EU білий 000001151
Moyo.ua (Київ)
← купити
Ajax MotionProtect Plus біла
Mallprix.com (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus, Jeweller, бездротовий, (Black) 000001150
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий ІЧ датчик руху з додатковим мікрохвильовим сенсором К-діапазону Ajax MotionProtect Plus Jeweller Black 000001150
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ajax Ajax MotionProtect Plus White
Венкон (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus Black (8220.02.BL1/38199.02.BL1) 8220.02.BL1
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ajax MotionProtect Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Ajax MotionProtect Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Ajax MotionProtect Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія