шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення5Корисне10Аксесуари
Купити смарт годинник Amazfit Active 2 за ціною від 4299 грн.
Відео 3Фото 5

Характеристики та опис Amazfit Active 2

Вага (г): 30; Розміри (мм): 43.9x43.9x9.9; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): шкіра: 150 — 210, силікон: 135 — 195; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 20; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 270; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
120 год
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
43.9x43.9x9.9 мм
Вага
30 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  7250 грн.

від 4 299  до 8 564 грн.
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather (W2440GL3N)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 779 грн.
← купити
Годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Чорний Акція!
АЛЛО (Київ)
4 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather (W2440GL3N) W2440GL3N
Openshop.ua (Київ)
5 155 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather
Denika.ua (Харків)
5 114 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Redprice.sale (Львів)
6 134 грн.
← купити
Смарт-часы Amazfit Active 2 Black Leather (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 137 грн.
← купити
Amazfit Active 2 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 502 грн.
← купити
Amazfit Active 2 Black Leather (UA)
Mobicase.net (Київ)
5 019 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N)
Mobaza.com.ua (Харків)
4 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black UA
Easybay.com.ua (Київ)
5 284 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 757 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black
MAUDAU (Київ)
5 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Sport Black (W2437GL7N) [133289]
Rozetka.ua (Київ)
5 749 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black
Justbuy.com.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Timesport.com.ua (Львів)
6 131 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 140 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Saren.com.ua (Львів)
6 141 грн.
← купити
Смарт-годинник Huami Amazfit Active 2 Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 952 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 241 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather
Zaua.store (Львів)
8 558 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather
Timesport.com.ua (Львів)
8 555 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 561 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black Leather
Tomdom.in.ua (Львів)
8 564 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (UA UCRF)
MAUDAU (Київ)
5 771 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2 Black Leather
Rozetka.ua (Київ)
5 979 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (UA)
Rozetka.ua (Київ)
6 991 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Black (W2437GL7N)
Rozetka.ua (Київ)
8 263 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazfit Active 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Amazfit Active 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Amazfit Active 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія