шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Amazon Echo Dot gen5

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9
Купити аудіосистема Amazon Echo Dot gen5 за ціною від 1899 грн.
Відео 12Фото 10

Характеристики та опис Amazon Echo Dot gen5

Вага (кг): 0.34; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 89x100x100; Входи: Виходи: Світлові ефекти; будильник; годинник; інтернет радіо; мобільний застосунок; голосове управління; голосовий асистент: Amazon Alexa; всеспрямоване звучання;язок; гучний зв' мережеве потокове аудіо; Bluetooth: Bluetooth
Колір
Призначення
розумна колонка
Кількість каналів
1.0
Інтерфейси
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
мережеве потокове аудіо
гучний зв'язок
Додатково
всеспрямоване звучання
Amazon Alexa
голосове управління
мобільний застосунок
інтернет радіо
годинник
будильник
Габарити (ВхШхГ)
89x100x100 мм
Вага
0.34 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  3000 грн.

від 1 899  до 3 900 грн.
Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal (black) Echo Dot (5th Generation) Charcoal (black)
Denika.ua (Харків)
2 203 грн.
← купити
Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
Pulsepad.com.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Акустика портативна Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Amazon Echo Dot 5th Generation Charcoal
Sota.store (Київ)
2 160 грн.
← купити
Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 040 грн.
← купити
Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
Openshop.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Портативна акустика Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
Zhuk.ua (Київ)
2 030 грн.
← купити
Колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 545 грн.
← купити
Колонка портативна розумна Amazon Echo Dot 5th Generation Deep Sea Blue (синя)
MAUDAU (Київ)
3 700 грн.
← купити
Amazon Акустика портативна Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazon Echo Dot gen5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Amazon Echo Dot gen5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Amazon Echo Dot gen5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія