шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Процесор AMD Athlon Raven Ridge [3000G OEM]

Конфігурації і ціни 84Відгуки4Обговорення12Корисне  Комплектуючі
Купити процесор AMD Athlon Raven Ridge (3000G OEM) за ціною від 1171 грн.
Відео 32Фото 2

Серия AMD Athlon Raven Ridge

Рейтинг моделі: 5 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
13
Модифікації AMD Athlon Raven Ridge 5
Где купить? [3000G OEM]
Характеристики [3000G OEM]
СеріяAthlon Raven Ridge
Кодова назваRaven Ridge (Zen)
Роз'єм (Socket)AMD AM4
Техпроцес14 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер2 cores
Кількість потоків4 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота3.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L34 МБ
Характеристики
Модель IGPRadeon Vega 3
Тепловиділення (TDP)35 Вт
Підтримка PCIe3.0
Макс. робоча температура95 °С
Тест Passmark CPU Mark4470 points
Тест Geekbench 48399 points
Тест Cinebench R15388 points
Підтримка пам'яті
Макс. частота DDR42667 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1900 грн.

0
1
3
Если вам нужен мультимедия-ПК, офисная печатная машинка, ПК родителям - берите.
25 травня 2021, 17:51 #
Переваги:- Видео-декодер. 4к 60 кадров идут без особых проблем.
- SMT (Дублирование ядер). Intel Celeron за эти деньги так не умеет.
- Низкое энергопотребление и низкое тепловыделение.
- Сокет АМ4 и совместимость с материнскими платами аж до В450.
- Архитектура Zen+ и iGPU Vega 3.

Недоліки:- Нету (правда)

Коментар:Шик да блеск. Лучший ЦПУ за свои деньги.

Автор:s0me1newithhand7  пользуюсь AMD 200GE OEM кілька місяців

Бюджетный монстрёнок.
17 серпня 2020, 09:42 #
Переваги:Цена
Частота
На охлождение можно почти не тратится.
DDR4

Недоліки:Какие недостатки? Ну я не прочитал и купил DDR3 т.к. с виду старый проц, а он на DDR4...

Коментар:Решил со старой фиксы перейти на новый софт и оперативку(та кстати меня устраивала не смотря на возраст). Выбрал этот проц, вроде не греется и характеристики норм. Сравнивать особо не с чем ибо я рублюсь только в кс 1.6, на этом запускается все известные мне игры (мамкрафт и сталкер).

Покупать можо, если нет денег.
24 травня 2020, 17:00 #
Переваги:1) цена
2) тактовая частота

Недоліки:За эту цену просто нет.

Коментар:Хороший 2 ух ядерный cpu. В паре с rx 480 4gb играется в танки, cs, fortnite, старые игры на средних очень хорошо, да бывают в форточке фризы, но всоре проподают. Ждать от этого процессора супер результатов не стоит. Вегу не тестировал.

Автор:Leones Grandi  пользуюсь AMD 200GE OEM кілька місяців

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 1 171  до 3 966 грн.
Процесор AMD Athlon 3000G 3.5GHz,4MB,35W,AM4 TRAY YD3000C6M2OFB
Artline.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH) YD3000C6M2OFH
Moyo.ua (Київ)
1 171 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH) YD3000C6M2OFH
Itbox.ua (Київ)
← купити
AMD YD3000C6M2OFH
Mallprix.com (Київ)
1 197 грн.
← купити
AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB) YD3000C6M2OFB
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 998 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Redprice.sale (Львів)
1 763 грн.
← купити
AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB)
Tehnomart.com (Київ)
2 068 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB) Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB)
Denika.ua (Харків)
2 318 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G YD3000C6M2OFB
Soho.com.ua (Київ)
2 059 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH) YD3000C6M2OFH
Comtrading.ua (Київ)
1 421 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH) YD3000C6M2OFH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH) YD3000C6M2OFH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процессор AMD Athlon 3000G 3.5GHz sAM4 Tray (YD3000C6M2OFH)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 603 грн.
← купити
AMD YD3000C6M2OFB — Процесор Athlon 3000G 3.5ГГц sAM4 Tray
Comtrade.ua (Київ)
2 094 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH) Tray YD3000C6M2OFH
Ktc.ua (Рівне)
2 039 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 181 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB) (Socket AM4, 4T, 3.6 ГГц, Tray)
MAUDAU (Київ)
2 219 грн.
← купити
AMD Процесор AMD Athlon 3000G YD3000C6M2OFB
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH) Процесор Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH) (Socket AM4, 4T, 3.6 ГГц, Tray) YD3000C6M2OFH
Compx.ua (Київ)
1 207 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G 3.5 GHz / 4 MB (YD3000C6M2OFH) AM4 OEM
Rozetka.ua (Київ)
1 241 грн.
← купити
AMD YD3000C6M2OFB
Mallprix.com (Київ)
2 025 грн.
← купити
Процессор AMD Athlon 3000G 3.5GHz sAM4 Tray (YD3000C6M2OFB)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 040 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Timesport.com.ua (Львів)
1 519 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 366 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Zaua.store (Львів)
1 522 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon™ 3000G (YD3000C6M2OFB) YD3000C6M2OFB
Comtrading.ua (Київ)
2 242 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH) (Socket AM4, 4T, 3.6 ГГц, Tray)
MAUDAU (Київ)
1 257 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
MAUDAU (Київ)
1 373 грн.
← купити
Процесор AMD AM4 Athlon 3000G Tray 2x3.5 ГГц Radeon Vega 3 L3 4Мб Picasso 12 нм TDP 35 Вт (YD3000C6M2OFH)
MAUDAU (Київ)
1 810 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G Socket AM4 OEM (YD3000C6M2OFH)
MAUDAU (Київ)
1 415 грн.
← купити
AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFB) Процесор Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFB)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB) (Socket AM4, 4T, 3.6 ГГц, Tray) YD3000C6M2OFB
Compx.ua (Київ)
2 135 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 459 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB)
Rozetka.ua (Київ)
2 356 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 215 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFB)
Rozetka.ua (Київ)
2 358 грн.
← купити
Процесор AMD (AM4) Athlon 3000G Tray (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
3 780 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G Multipack (Tray+Cooler) (YD3000C6FHMPK)
Rozetka.ua (Київ)
3 966 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 356 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 475 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 447 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 675 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 406 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH) (Socket AM4, 4T, 3.6 ГГц, Tray)
Rozetka.ua (Київ)
1 292 грн.
← купити
Процесор AMD (AM4) Athlon 3000G, Tray, 2x3.5 ГГц, Radeon Vega 3, L3 4Мб, Picasso, 12 нм, TDP 35 Вт (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon ™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 266 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G 3.5GHz/4M (YD3000C6M2OFH) sAM4, tray
Rozetka.ua (Київ)
2 168 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon 3000G Socket AM4 OEM (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 315 грн.
← купити
Процесор AMD Athlon™ 3000G (YD3000C6M2OFH)
Rozetka.ua (Київ)
1 692 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMD 3000G OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор AMD Athlon Raven Ridge (3000G OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор AMD Athlon Raven Ridge (3000G OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія