шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
AMD (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne [5700G BOX]

Конфігурації і ціни 189Відгуки6Обговорення16Корисне2Комплектуючі
Купити процесор AMD Ryzen 7 Cezanne (5700G BOX) за ціною від 9666 грн.
Відео 15Фото 3

Серия AMD Ryzen 7 Cezanne

Рейтинг моделі: 4 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації AMD Ryzen 7 Cezanne 5
Где купить? [5700G BOX]
Характеристики [5700G BOX]
СеріяRyzen 7
Кодова назваCezanne (Zen 3)
Роз'єм (Socket)AMD AM4
Техпроцес7 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер8 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота3.8 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1512 КБ
Кеш 2-го рівня L24096 КБ
Кеш 3-го рівня L316 МБ
Характеристики
Модель IGPRadeon Vega 8
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Підтримка PCIe3.0
Макс. робоча температура95 °С
Тест Passmark CPU Mark24689 points
Підтримка пам'яті
Макс. частота DDR43200 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  13000 грн.

1
3
Думаю.. если взять хотяб рх580 на 8 к этому процу то будет отлично
11 вересня 2023, 10:52 #
Переваги:Производительность за цену
Свежий поэтому хватит еще на долго
температуры и неплохая встройка

Недоліки:Таковых я не нашел покачто та и не думаю что найду

Коментар:Довольно хороший процессор за свои деньги
свежие 8 ядер 16 которых на долго хватит
возможно геншин не самый требовательный но его на почти маскималках он тянет без проблем
загруженость в среднем 15% в при этом температуры 46 градусов (кулер джонсбо писа а4 и выделеные 2 гига на встройку)
Ферму 22 так же хорошо тянет на средних (туда лучше выделать под 4 гига) но лучше уже возьмите хоть какуюто карту например рх580))

хорошая модель, понравилось
23 листопада 2021, 11:19 #
Переваги:Встроенное видео ядро

Недоліки:Цена, хоть и падает, но ещё великовата.
Танцы с бубном в биосе

Коментар:Отзыв о бракованной модели читал на Розетке, да, Розетка магазин специфический...
Но сам проц многим заменит комплект камень/видеокарта ... Только быть внимательными в характеристиках Биоса материнских плат, даже не все новые материнки идут с прошивкой под эту серию проца

Автор:Олег Чёрный

Упаковал в мИтх корпус размером с пакет вина трёхлитровый.
13 грудня 2021, 14:30 #
Переваги:Встройка на уровне десктопной с (до) 4 ГБ памяти.

Недоліки:Отсутствуют, если 8 ядер хватает)

Коментар:Первый мой процессор, который без видеокарты на минималках может позволить играть в 2к разрешении. (ФХД средние, киберпанк 35-40 фпс). Позволил вместо видеокарты поставить в карлика дискретную звуковуху.

Автор:Goliaph nope  пользуюсь AMD 5700G BOX кілька місяців

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
від 9 666  до 12 973 грн.
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (3.8GHz 16MB 65W AM4) Box (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Click.ua (Київ)
10 279 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G BOX (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
FOXTROT.UA (Київ)
10 629 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Moyo.ua (Київ)
10 416 грн.
← купити
Процесор Amd Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Openshop.ua (Київ)
10 235 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Nkt.ua (Київ)
10 116 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Itbox.ua (Київ)
10 286 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
AMD 100-100000263BOX
Mallprix.com (Київ)
10 294 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G sAM4 Box (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Jabko.ua (Львів)
10 399 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8(4.6)GHz 16MB sAM4 Box (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Telemart.ua (Київ)
← купити
AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Tehnomart.com (Київ)
10 106 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Redprice.sale (Львів)
10 599 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Q-techno.com.ua (Київ)
11 005 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 602 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
E-server.com.ua (Київ)
10 332 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
10 394 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz BOX (100100000263BOX)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 052 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 950 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Comtrading.ua (Київ)
10 123 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G BOX (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 666 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
icom.net.ua (Київ)
10 215 грн.
← купити
Процессор AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz sAM4 Box (100-100000263BOX)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
10 338 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (3.8GHz 16MB 65W AM4) Box (100-100000263BOX) 100-100000263BOX
4user.com.ua (Київ)
10 799 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G Box (100-100000263BOX)
Zhuk.ua (Київ)
10 395 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) — Процесор для комп'ютера, 8 ядер, 3.8 ГГц, AM4, Zen 3 100-100000263BOX
Comtrade.ua (Київ)
10 514 грн.
← купити
Процесор Процесор AMD sAM4 Ryzen 7 5700G 8C/16T, 3.8GHz-4.6GHz, 65Вт Box (Radeon™ Graphics) 100-100000263BOX
Hns.com.ua (Львів)
10 389 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) Box 100-100000263BOX
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 570 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Denika.ua (Харків)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G sAM4 (4.6GHz, 20MB,65W, Vega 8) BOX (100-100000263BOX) UA 100-100000263BOX
Sota.store (Київ)
← купити
Процесор amd (am4) Ryzen 7 5700g, Box, 8x3.8 GHz (Turbo Boost 4.6 GHz), Radeon Vega (2000 MHz, 8 gpu), l3 16Mb, Zen 3, 7 nm,
Tviy-Dim.com (Київ)
10 587 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) (Socket AM4, 16T, 4.6 ГГц, Box)
MAUDAU (Київ)
10 711 грн.
← купити
AMD Процесор AMD Ryzen 7 5700G 100-100000263BOX Box
MTA.ua (Київ)
← купити
AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) Процесор Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Kvshop.com.ua (Київ)
10 378 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) (Socket AM4, 16T, 4.6 ГГц, Box) 100-100000263BOX
Compx.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8 GHz / 16 MB (100-100000263BOX) sAM4 BOX
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Timesport.com.ua (Львів)
10 596 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 605 грн.
← купити
Лоток для AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz (100100000263)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 763 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Timesport.com.ua (Львів)
10 110 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Saren.com.ua (Львів)
10 606 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz sAM4 Box (100-100000263BOX)
MAUDAU (Київ)
12 199 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8/4.6 GHz/16MB/sAM4 Box (100-100000263BOX)
MAUDAU (Київ)
12 798 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 959 грн.
← купити
Процесор AMD sAM4 Ryzen 7 5700G 8C/16T, 3.8GHz-4.6GHz, 65Вт (Radeon™ Graphics) Box
Rozetka.ua (Київ)
11 600 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 164 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 899 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (3.8GHz 16MB 65W AM4) Box (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
10 081 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 799 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 853 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (4.6GHz 16MB 65W AM4) Box (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 051 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 331 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
12 076 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 845 грн.
← купити
Процесор AMD sAM4 Ryzen 7 5700G 8C/16T, 3.8GHz-4.6GHz, 65Вт (Radeon™ Graphics) Box
Rozetka.ua (Київ)
11 489 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz 8 ядер 16MB 65W AM4 з інтегрованою графікою Radeon Vega 8 для настільного ПК
Rozetka.ua (Київ)
12 973 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) (Socket AM4, 16T, 4.6 ГГц, Box)
Rozetka.ua (Київ)
10 890 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
10 905 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX) with Wraith Stealth Cooler
Rozetka.ua (Київ)
11 369 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8/4.6 GHz/16MB/sAM4 Box (100-100000263BOX)
Rozetka.ua (Київ)
11 603 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMD 5700G BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор AMD Ryzen 7 Cezanne (5700G BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор AMD Ryzen 7 Cezanne (5700G BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія