шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Процесор AMD Ryzen 7 Raphael [7800X3D BOX]

Конфігурації і ціни 471Відгуки3Обговорення7Корисне9Комплектуючі10+
Купити процесор AMD Ryzen 7 Raphael (7800X3D BOX) за ціною від 14380 грн.
Відео 24Фото 5

Серия AMD Ryzen 7 Raphael

Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
12
Модифікації AMD Ryzen 7 Raphael 8
Где купить? [7800X3D BOX]
Характеристики [7800X3D BOX]
СеріяRyzen 7
Кодова назваRaphael (Zen 4)
Роз'єм (Socket)AMD AM5
Техпроцес5 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер8 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота4.2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1512 КБ
Кеш 2-го рівня L28192 КБ
Кеш 3-го рівня L396 МБ
Характеристики
Модель IGPRadeon
Тепловиділення (TDP)120 Вт
Підтримка інструкційAES, AMD-V, AVX, AVX2, AVX512, FMA3, MMX(+), SHA, SSE
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура89 °С
Тест Passmark CPU Mark34398 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR55200 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  21000 грн.

Проц пушка, но лучше не берите его, если у вас есть тот же Ryzen 7 5800X3D
22 квітня 2023, 02:46 #
Переваги:• Низкая температура при снятой IHS (в умелых руках)
• Доп кэш для игрулек
• Хорошее отношение цены к производительности
• Разгоняемый, пусть и с небольшими махинациями
• DDR5 и новый для 2023г. сокет с перспективами

Недоліки:• Нагло завышенные цены у перекупных магазинов
• Чересчур дорого, если улучшаете ПК с DDR4
• Дорогующие платы на будущее B650E/X670E 8+8 pin

Коментар:Проц стоит своих денег, но только если собираете ПК с нуля: с Noctua NH-D15 или охлаждением прямо для чипа при снятии крышки, 8+8 pin платой для разгона на B650E хватит на 5 лет вперёд минимум. Если пересаживаетесь с DDR4, то это вообще не оправданная цена, ведь за топовым процом должна идти топ видеокарта, крутая материнка и оперативка на чипах Samsung A-Die.

Интернет-магазины нереально накручивают ценники - я могу найти на taobao в Китае официальный завод и купить проц за 450$ + немного доставки, чем у перекупных магазов за 600$.

Автор:SnNDay

норм норм норм
5 жовтня 2024, 16:19 #
Переваги:все тянет

Недоліки:нету

Коментар:все тянет на ультрах

Автор:Seyqsvesi

Якщо ви хочете потужний процессор на ам5 сокеті за малу ціну, то беріть його.
2 червня 2025, 11:02 #
Переваги:Ціна за 8 ядерний процессор на мою думку низька, Швидкість

Недоліки:Мабуть з недоліків немає зовсім нічого

Коментар:Не очікував такого, В іграх процессор максимум нагрівається до 60-65 градусів інколи навіть менше а оходжував все це задопомогую Deepcool AK620 Zero Dark

Автор:maximka22809  пользуюсь AMD 7700 OEM кілька місяців

Робоча Читать...
PriceHub AI6 жовтня 2025, 12:03
Макс. робоча температура AMD Ryzen 7 [7800X3D OEM](%id:2375376%) — 89 °C; в експертних тестах процесор фактично не перевищував ~79 °C під важким навантаженням і загалом легко охолоджується, тож для стабільності оглядачі радять використовувати СВО 280 мм або краще.
[Відповідь складена на підставі експертних оглядів (зазначено як «на основі експертних оглядів») та технічних характеристик з E‑Katalog: «Макс. робоча температура: 89 °С» (переклад: Максимальна робоча температура — 89 °C), «Тепловиділення (TDP): 120 Вт» (переклад: TDP — 120 Вт). Експертні тести повідомляли пікові значення близько 79 °C під навантаженням і відзначали добру тепловіддачу, тому наведено як реальну поведінку в тестах.]
AMD Ryzen 7 7800X3D Review: New Gaming Champ Beats Pricier CPUs
AMD Ryzen 7 7800X3D Review - The Best Gaming CPU
AMD Ryzen 7 7700X review
від 14 380  до 24 614 грн.
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D BOX 100-100000910WOF
Artline.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Justbuy.com.ua (Київ)
14 819 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Box (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
FOXTROT.UA (Київ)
19 419 грн.
← купити
Amd Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Цифра (Київ)
15 567 грн.
← купити
Amd Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Stls.store (Київ)
15 713 грн.
← купити
Процесор Amd Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Openshop.ua (Київ)
17 162 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Itbox.ua (Київ)
← купити
AMD 100-100000910WOF
Mallprix.com (Київ)
17 082 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Box (100-100000910WOF) UA
Touch (Дніпро)
18 499 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Luckylink.kiev.ua (Київ)
14 618 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2(5.0)GHz 96MB sAM5 Box (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Telemart.ua (Київ)
19 399 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Brain.com.ua (Київ)
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Tehnomart.com (Київ)
16 831 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Denika.ua (Харків)
16 997 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 276 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 297 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Idrop.com.ua (Київ)
15 996 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
17 344 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) — Процесор 8 ядер 4.2 ГГц AM5 Box 100-100000910WOF
Comtrade.ua (Київ)
20 945 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz BOX (100-100000910WOF)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
18 829 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Comtrading.ua (Київ)
16 384 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D BOX (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
19 344 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
icom.net.ua (Київ)
17 478 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D
Rincom.in.ua (Чернівці)
17 279 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D BOX (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
4user.com.ua (Київ)
19 349 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Zhuk.ua (Київ)
15 120 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Box (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Tv-mir.com.ua (Київ)
15 003 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Zaua.store (Львів)
17 294 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Sota.store (Київ)
15 525 грн.
← купити
Процессор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) 100-100000910WOF
Game-shop.com.ua (Київ)
15 299 грн.
← купити
Процесор amd Ryzen 7 7800x3d (100-100000910wof)
Tviy-Dim.com (Київ)
19 723 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Pulsepad.com.ua (Київ)
14 380 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) Ryzen77800X3D(100-100000910WOF)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2(5.0)GHz 96MB sAM5 Box (100-100000910WOF)
Кібернетики (Київ)
20 470 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D WOF (100-100000910WOF) (Socket AM5, 16T, 5.0 ГГц, Box)
MAUDAU (Київ)
20 235 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) Процесор Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Kvshop.com.ua (Київ)
16 277 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) NW32857
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 053 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D WOF (100-100000910WOF) (Socket AM5, 16T, 5.0 ГГц, Box) 100-100000910WOF
Compx.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz/96MB (100-100000910WOF) sAM5 BOX
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Amd Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) Ua
Цифра (Київ)
19 031 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Box (100-100000910WOF) EU
Touch (Дніпро)
16 369 грн.
← купити
Лоток для процесора Amd Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (100100000910)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 030 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 333 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Tv-mir.com.ua (Київ)
17 076 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Saren.com.ua (Львів)
17 301 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Timesport.com.ua (Львів)
17 291 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 300 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
MAUDAU (Київ)
18 077 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 96MB Zen 4 - AM5 Box 100-100000910WOF
MAUDAU (Київ)
17 219 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Socket AM5 BOX (100-100000910WOF)
MAUDAU (Київ)
24 614 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
18 899 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
17 099 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
20 246 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
16 199 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB, Zen 4, 120W, AM5) Box (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
21 847 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) [88708]
Rozetka.ua (Київ)
17 299 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF) UA [117771]
Rozetka.ua (Київ)
19 599 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
18 539 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
19 083 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
18 717 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
17 276 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
19 267 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D WOF (100-100000910WOF) (Socket AM5, 16T, 5.0 ГГц, Box)
Rozetka.ua (Київ)
20 560 грн.
← купити
AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
16 080 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D
Rozetka.ua (Київ)
18 125 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB Zen 4 - AM5) Box 100-100000910WOF
Rozetka.ua (Київ)
17 222 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
18 549 грн.
← купити
Процессор AMD Ryzen 7 7800X3D
Rozetka.ua (Київ)
18 900 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Socket AM5 BOX (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
22 284 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
15 600 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF)
Rozetka.ua (Київ)
19 239 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMD 7800X3D BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор AMD Ryzen 7 Raphael (7800X3D BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор AMD Ryzen 7 Raphael (7800X3D BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія