| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (4.7GHz 96MB 120W AM5) Box (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Click.ua (Київ) | 23 685 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (8C/16T, 4.7-5.2GHz, 96MB,120W,AM5) (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Artline.ua (Київ) | 24 099 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Justbuy.com.ua (Київ) | 19 209 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D BOX Socket AM5 (100-100001084WOF) 100-100001084WOF FOXTROT.UA (Київ) | 27 028 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Moyo.ua (Київ) | 27 711 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Megadom.net (Дніпро) | 18 799 грн. ← купити |
| Amd Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Цифра (Київ) | 21 033 грн. ← купити |
| Процесор Amd Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Openshop.ua (Київ) | 20 839 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D sAM5 Box (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Jabko.ua (Львів) | 24 199 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) Touch (Дніпро) | 19 339 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Luckylink.kiev.ua (Київ) | 18 949 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Itbox.ua (Київ) | 23 089 грн. ← купити |
| AMD AMD Ryzen 7 9800X3D BOX 100-100001084WOF Notebooker.ua (Київ) | 23 089 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7(5.2)GHz 96MB sAM5 Box (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Telemart.ua (Київ) | 23 089 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Tehnomart.com (Київ) | 20 572 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Denika.ua (Харків) | 20 094 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Smartmag.biz.ua (Львів) | 19 634 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Semtech.com.ua (Луцьк) | 24 069 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF E-server.com.ua (Київ) | 23 363 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Idrop.com.ua (Київ) | 19 996 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Saren.com.ua (Львів) | 23 390 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (4.7GHz 96MB 120W AM5) Box (100-100001084WOF) 100-100001084WOF 4user.com.ua (Київ) | 22 799 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Soho.com.ua (Київ) | 21 199 грн. ← купити |
| AMD RYZEN 7 9800X3D X8 4.7GHz AM5 BOX Tehnoexpert.com.ua (Львів) | 23 303 грн. ← купити |
| Центральний процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 8C/16T 4.7/5.2GHz Boost 96Mb Radeon Graphics AM5 120W w/o cooler Box 100-100001084W Comtrading.ua (Київ) | 20 158 грн. ← купити |
| Процессор AMD RYZEN X8 R7-9800X3D SAM5 120W 4700 100-100001084WOF ШО (Київ) | 24 300 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D BOX (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Novateh.com.ua (Новояворівськ) | 23 216 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Brain.com.ua (Київ) | 23 089 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF icom.net.ua (Київ) | 21 336 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz sAM5 Box (100-100001084WOF) Bigmo.com.ua (Дніпро) | 20 311 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) (EU) Mobileplanet.ua (Одеса) | 19 687 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Zhuk.ua (Київ) | 19 199 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) — Процесор комп'ютерний Zen 5 AM5 8 ядер 16 потоків 4.1 ГГц 104 МБ Box 100-100001084W Comtrade.ua (Київ) | 23 391 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Ktc.ua (Рівне) | 23 089 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Tv-mir.com.ua (Київ) | 20 854 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Sota.store (Київ) | 19 656 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) 100-100001084WOF Game-shop.com.ua (Київ) | 19 699 грн. ← купити |
| Процесор amd Ryzen 7 9800x3d box Socket AM5/Box amd Ryzen 7 9800x3d box Tviy-Dim.com (Київ) | 24 996 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Pulsepad.com.ua (Київ) | 18 799 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) Ryzen79800X3DBox(100-100001084WOF) COMFY.ua (Київ) | 27 029 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7(5.2)GHz 96MB sAM5 Box (100-100001084WOF) Кібернетики (Київ) | 24 892 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D WOF (100-100001084WOF) (Socket AM5, 16T, 5.2 ГГц, Box) MAUDAU (Київ) | 25 007 грн. ← купити |
| AMD Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) MTA.ua (Київ) | 20 999 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Процесор Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Kvshop.com.ua (Київ) | 21 377 грн. ← купити |
| AMD Центральний процесор Ryzen 7 9800X3D 8C/16T 4.7/5.2GHz Boost 96Mb Radeon Graphics AM5 120W w/o cooler Box E-100-10000108 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 24 199 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D WOF (100-100001084WOF) (Socket AM5, 16T, 5.2 ГГц, Box) 100-100001084WOF Compx.ua (Київ) | 23 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz/96MB (100-100001084WOF) sAM5 BOX Rozetka.ua (Київ) | 23 089 грн. ← купити |
| Amd Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Ua Цифра (Київ) | 22 627 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) UA Touch (Дніпро) | 22 799 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Semtech.com.ua (Луцьк) | 21 057 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) (UA) Smartmag.biz.ua (Львів) | 21 209 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Redprice.sale (Львів) | 24 066 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) EU Tv-mir.com.ua (Київ) | 19 610 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Zaua.store (Львів) | 21 054 грн. ← купити |
| Процесор amd (am5) Ryzen 7 9800x3d, Box, 8x4.7 GHz (Turbo Boost 5.2 GHz), Radeon Graphics, l3 96Mb, Zen 5, 4 nm, tdp 120w, р Tviy-Dim.com (Київ) | 24 226 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) UA 100-100001084WOF Sota.store (Київ) | 21 275 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) Кібернетики (Київ) | 25 309 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7(5.2)GHz 96MB sAM5 Box (100-100001084WOF) Кібернетики (Київ) | 24 099 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Timesport.com.ua (Львів) | 21 051 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-1000001084WOF) Timesport.com.ua (Львів) | 25 630 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Tomdom.in.ua (Львів) | 21 060 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) MAUDAU (Київ) | 27 068 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 8C/16T 4.7/5.2GHz Boost 96Mb Radeon Graphics AM5 120W w/o cooler Box MAUDAU (Київ) | 24 619 грн. ← купити |
| Процесор AMD AM5 Ryzen 7 9800X3D Box 8x4.7 ГГц Turbo Boost 5.2 ГГц Radeon Graphics L3 96Мб Zen 5 4 нм TDP 120 Вт MAUDAU (Київ) | 21 288 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) MAUDAU (Київ) | 25 970 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz sAM5 Box (100-100001084WOF) MAUDAU (Київ) | 23 967 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Socket AM5 Box (100-100001084WOF) MAUDAU (Київ) | 27 406 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) T-48441 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 20 140 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) NW64253 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 19 532 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz/96MB sAM5 BOX (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 22 138 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) (EU) Rozetka.ua (Київ) | 21 459 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 25 330 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 23 195 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) [123856] Rozetka.ua (Київ) | 20 449 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) UA [131792] Rozetka.ua (Київ) | 24 149 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz/96MB sAM5 (100-100001084WOF) BOX Rozetka.ua (Київ) | 21 995 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 21 234 грн. ← купити |
| AMD Центральний процесор Ryzen 7 9800X3D 8C/16T 4.7/5.2GHz Boost 96Mb Radeon Graphics AM5 120W w/o cooler Box Rozetka.ua (Київ) | 25 249 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 21 895 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 24 489 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz/96MB sAM5 BOX (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 21 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 21 596 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 25 449 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D WOF (100-100001084WOF) (Socket AM5, 16T, 5.2 ГГц, Box) Rozetka.ua (Київ) | 25 406 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9800X3D (100-1000001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 20 844 грн. ← купити |
| Процесор AMD (AM5) Ryzen 7 9800X3D, Box, 8x4.7 ГГц (Turbo Boost 5.2 ГГц), Radeon Graphics, L3 96Мб, Zen 5, 4 нм, TDP 120 Вт, Rozetka.ua (Київ) | 21 288 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Box Rozetka.ua (Київ) | 21 649 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 20 899 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 24 854 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Socket AM5 Box (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 24 807 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 29 925 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 19 990 грн. ← купити |
| AMD ЦПУ Ryzen 7 9800X3D 8C/16T 4.7/5.2GHz Boost 96Mb Radeon Graphics AM5 120W cooler Box Rozetka.ua (Київ) | 29 281 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 24 499 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-100001084WOF) Rozetka.ua (Київ) | 20 220 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (95) |