шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Каталог /

Процесор AMD Ryzen 9 Granite Ridge [9950X BOX]

Конфігурації і ціни 617Відгуки  Обговорення2Корисне13Комплектуючі
Купити процесор AMD Ryzen 9 Granite Ridge (9950X BOX) за ціною від 20459 грн.
Відео 9Фото 2

Серия AMD Ryzen 9 Granite Ridge

Модифікації AMD Ryzen 9 Granite Ridge 10
Где купить? [9950X BOX]
Характеристики [9950X BOX]
СеріяRyzen 9
Кодова назваGranite Ridge (Zen 5)
Роз'єм (Socket)AMD AM5
Техпроцес4 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер16 cores
Кількість потоків32 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота4.3 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.7 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L11280 КБ
Кеш 2-го рівня L216384 КБ
Кеш 3-го рівня L364 МБ
Характеристики
Модель IGPRadeon
Тепловиділення (TDP)170 Вт
Підтримка інструкційAES, AMD-V, AVX, AVX2, AVX512, FMA3, MMX-plus, SHA, SSE, SSE2, SSE3 / SSE4.1, SSE4.2, SSE4A, SSSE3, x86-64 /
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура95 °С
Тест Passmark CPU Mark66309 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  31000 грн.

від 20 459  до 40 706 грн.
Процесор AMD Ryzen 9 16/32T 9950X (4.3GHz/5.7GHz,80MB,170W,AM5) box (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Artline.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Justbuy.com.ua (Київ)
20 749 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
FOXTROT.UA (Київ)
35 683 грн.
← купити
Процесор Amd Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Openshop.ua (Київ)
21 177 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (16C/32T, 4.3-5.7GHz,80MB,170W,AM5) BOX (100-100001277WOF)
Nkt.ua (Київ)
23 681 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Megadom.net (Дніпро)
20 800 грн.
← купити
Amd Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Цифра (Київ)
21 463 грн.
← купити
Amd Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Itbox.ua (Київ)
← купити
AMD Ryzen 9 9950X(100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Luckylink.kiev.ua (Київ)
20 786 грн.
← купити
AMD 100-100001277WOF
Mallprix.com (Київ)
26 192 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X Box (100-100001277WOF) EU
Touch (Дніпро)
22 399 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X 4.3(5.7)GHz 64MB sAM5 Box (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Telemart.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Процесор amd Ryzen 9 9950x (100-100001277wof)
Tviy-Dim.com (Київ)
31 799 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Denika.ua (Харків)
22 458 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
29 711 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X Box (100-100001277WOF) Ryzen99950XBox(100-100001277WOF)
COMFY.ua (Київ)
35 685 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Timesport.com.ua (Львів)
27 878 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Zhuk.ua (Київ)
21 735 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Idrop.com.ua (Київ)
21 995 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
21 791 грн.
← купити
Процесор AMD sAM5 Ryzen 9 9950X 16C/32T, 4.3-5.7GHz, 170Вт (AMD Radeon Graphics) Box (без охолоджувача) 100-100001277WOF
Hns.com.ua (Львів)
30 219 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) — Процесор комп'ютерний Zen 5 AM5 16 ядер 32 потоки 4.3 ГГц 80 МБ Box 100-100001277WOF
Comtrade.ua (Київ)
32 034 грн.
← купити
Процессор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Game-shop.com.ua (Київ)
20 799 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X 4.3 ГГц БЛОК (000001277)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
25 864 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 424 грн.
← купити
Процессор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Q-techno.com.ua (Київ)
21 793 грн.
← купити
Процесор AMD Desktop Ryzen 9 16/32T 9950X (4,3 ГГц/5,7 ГГц, 80 МБ, 170 Вт, AM5) з графічним процесором Radeon 100-100001277W
Comtrading.ua (Київ)
25 042 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
icom.net.ua (Київ)
26 755 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
E-server.com.ua (Київ)
← купити
AMD Ryzen 9 9950X 100-100001277WOF
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
27 087 грн.
← купити
Процессор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Easybay.com.ua (Київ)
21 268 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Tehnomart.com (Київ)
25 772 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (4.3GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
4user.com.ua (Київ)
30 799 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (4.3GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100001277WOF) UA 100-100001277WOF
Sota.store (Київ)
24 089 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X Box (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 453 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Cthp.net.ua (Київ)
20 459 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X WOF (100-100001277WOF) (Socket AM5, 32T, 5.7 ГГц, Box)
MAUDAU (Київ)
31 259 грн.
← купити
AMD Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
MTA.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) Процесор Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Kvshop.com.ua (Київ)
22 177 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) NW65667
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 197 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X WOF (100-100001277WOF) (Socket AM5, 32T, 5.7 ГГц, Box) 100-100001277WOF
Compx.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) (EU)
Rozetka.ua (Київ)
23 752 грн.
← купити
Amd Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) Ua
Цифра (Київ)
34 969 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X Box (100-100001277WOF) UA
Touch (Дніпро)
25 499 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
23 998 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 223 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) 100-100001277WOF
Sota.store (Київ)
21 600 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
MAUDAU (Київ)
36 376 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
MAUDAU (Київ)
39 111 грн.
← купити
Процесор AMD AM5 Ryzen 9 9950X Box 16x4.3 ГГц Turbo Boost 5.7 ГГц Radeon Graphics L3 64Мб Granite Ridge Zen 5 4 нм
MAUDAU (Київ)
33 733 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
MAUDAU (Київ)
37 616 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X Socket AM5 Box (100-100001277WOF)
MAUDAU (Київ)
29 623 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) T-48635
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
22 832 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) * T-48940
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Процесор AMD sAM5 Ryzen 9 9950X 16C/32T, 4.3-5.7GHz, 170Вт (AMD Radeon Graphics) Box (без охолоджувача)
Rozetka.ua (Київ)
34 450 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
25 842 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
21 599 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
33 207 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
21 499 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
25 941 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (4.3GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) UA [119603]
Rozetka.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X Box (100-100001277WOF) EU [135581]
Rozetka.ua (Київ)
23 699 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
23 044 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
24 816 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) *
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
32 609 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
40 706 грн.
← купити
Процесор AMD sAM5 Ryzen 9 9950X 16C/32T, 4.3-5.7GHz, 170Вт (AMD Radeon Graphics) Box (без охолоджувача)
Rozetka.ua (Київ)
34 109 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
23 755 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
36 411 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X WOF (100-100001277WOF) (Socket AM5, 32T, 5.7 ГГц, Box)
Rozetka.ua (Київ)
31 754 грн.
← купити
AMD Ryzen 9 9950X(100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
22 839 грн.
← купити
Процесор AMD (AM5) Ryzen 9 9950X, Box, 16x4.3 ГГц (Turbo Boost 5.7 ГГц), Radeon Graphics, L3 64Мб, Granite Ridge (Zen 5), 4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF) Box
Rozetka.ua (Київ)
23 249 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
24 000 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
34 613 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X Socket AM5 Box (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
26 810 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 9 9950X (100-100001277WOF)
Rozetka.ua (Київ)
39 230 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMD 9950X BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор AMD Ryzen 9 Granite Ridge (9950X BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор AMD Ryzen 9 Granite Ridge (9950X BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія