шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 14Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити протеїн  за ціною від 75 грн.

Серия Amix Tigger Zero Bar

Модифікації Amix Tigger Zero Bar 1
Где купить? [Tigger Zero Bar 60 g]
Характеристики [Tigger Zero Bar 60 g]
Тип
комплексний
концентрат
ізолят
нічний (довгий)
Вид
сироватковий / казеїн
Форма випуску
батончик
Упаковка
коробка
Вага
60 г
Кількість порцій
1 шт.
Порція
60 г
Кількість білка в порції
15.8 г
Калорійність порції
276 ккал
Країна походження бренду
Велика Британія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60 грн.    до  100 грн.

від 75  до 109 грн.
Протеїновий батончик TiggerZero CHOCO Protein Bar 60г.
Rozetka.ua (Київ)
75 грн.
← купити
Протеїновий батончик TiggerZero CHOCO Protein Bar 60г., Шоколад Кокос
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Протеїновий батончик TiggerZero CHOCO Protein Bar 60г., Шоколадний брауні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Протеиновый батончик Amix Tigger Zero Protein bar 65 г в упаковці (VMD-1205979)
Rozetka.ua (Київ)
77 грн.
← купити
Батончик AMIX Tigger Choco Crunchy Protein Bar, 60 грам - Марципановий торт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Батончик AMIX Tigger Choco Crunchy Protein Bar, 60 грам - Потрійний брауні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Батончик AMIX Tigger Choco Crunchy Protein Bar, 60 грам - Шоколад-кокос
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Протеїновий батончик Amix Nutrition TiggerZero Choco Protein Bar 60 g Marzipan Cake (000018009)
Rozetka.ua (Київ)
81 грн.
← купити
Протеїновий батончик Amix Nutrition TiggerZero Choco Protein Bar 60 g Triple Brownie (000018010)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Amix, Батончик TiggerZero Choco Protein Bar, марципановий торт, 60 г - 1/20 (820053)
Rozetka.ua (Київ)
109 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amix Tigger Zero Bar 60 g, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: протеїн . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на протеїн у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія