шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон ANKER AnkerWork M650

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9
Купити мікрофон ANKER AnkerWork M650 за ціною від 6440 грн.
Відео 16Фото 6

Характеристики та опис ANKER AnkerWork M650

Час роботи (год): 6; Джерело живлення: акумулятор; Радіус дії (м): 200; мобільний застосунок; шумопоглинання; Діаграма спрямованості: бездротове підключення; всеспрямований; Принцип дії: конденсаторний; У комплекті: 2 шт.; Мікрофон: петличний / для телефону
Колір
Мікрофонпетличний / для телефону
У комплекті2 шт.
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонавсеспрямований
Функції та роз'єми
Функції та можливостібездротове підключення
шумопоглинання
відключення мікрофона
мобільний застосунок
Роз'єм підключенняmini-Jack (3.5 мм) / ресивер /
USB-C / ресивер /
Інше
РК дисплей
Радіус дії200 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи6 год
Матеріал корпусапластик
Комплектаціяресивер
трансмітер / 2 шт. /
вітрозахист
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  9750 грн.

від 6 440  до 9 949 грн.
Мікрофонна радіосистема Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
Touch (Дніпро)
7 999 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для камери/для смартфона Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
Justbuy.com.ua (Київ)
8 189 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
Sota.store (Київ)
8 370 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для камери/ для смартфона Anker AnkerWork M650 (2 TX 1 RX) Combo Black AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX)
Openshop.ua (Київ)
7 560 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для камери/ для смартфона Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
Q-techno.com.ua (Київ)
8 576 грн.
← купити
AnkerWork M650 (2 TX Plus 1 RX) Combo Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 653 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для камери/ для смартфона Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
Zhuk.ua (Київ)
8 571 грн.
← купити
Anker AnkerWork M650 A3320021
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 440 грн.
← купити
Anker Мікрофонна радіосистема Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
MTA.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Anker AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black Мікрофон AnkerWork M650 (2 TX + 1 RX) Combo Black
Kvshop.com.ua (Київ)
9 077 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER AnkerWork M650, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон ANKER AnkerWork M650. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон ANKER AnkerWork M650 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія