шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2023 M3 [IM24M316BLU]

Конфігурації і ціни 81Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2023 M3 (IM24M316BLU) за ціною від 103969 грн.
Фото 28

Серия Apple iMac 24" 2023 M3

Модифікації Apple iMac 24" 2023 M3 46
Характеристики [IM24M316BLU]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.5 "
Роздільна здатність
4480x2520 (16:9) пікс. / Retina 4,5K /
Тип матриці
IPS
Серія
Apple M3
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
M3 10-Core
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Звук
4.2 / Hi-Fi / Dolby Atmos /
Потужність БЖ
143 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sonoma /
Габарити (ВхШхГ)
461x547x147 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M316SLV
від 90 540 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
Z13K000U1
від 104 296 грн.

від 103 969  до 115 840 грн.
Apple iMac M3 2023 M3 8-Core CPU | 16GB | 1TB | 10-Core GPU | Blue (Z19K0001V)
Buy.ua (Київ)
115 840 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V) Z19K0001V
GRO (Київ)
107 629 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V) iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V)
Denika.ua (Харків)
112 412 грн.
← купити
Apple iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V) Z19K0001V
Luckylink.kiev.ua (Київ)
105 066 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V)
Smartmag.biz.ua (Львів)
105 845 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V)
Justbuy.com.ua (Київ)
103 969 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M3 2023 Blue (Z19K0001V)
Tv-mir.com.ua (Київ)
106 174 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M3 1TB 10GPU Blue 2023 (Z19K0001V) Z19K0001V
Sota.store (Київ)
107 640 грн.
← купити
Apple iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V) Моноблок iMac 24 M3 Blue (Z19K0001V)
Kvshop.com.ua (Київ)
112 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple IM24M316BLU, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2023 M3 (IM24M316BLU). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2023 M3 (IM24M316BLU) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія