шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple Mac mini 2024 M4 Pro [MCX44]

Конфігурації і ціни 31Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple Mac mini 2024 M4 Pro (MCX44) за ціною від 79696 грн.
Відео 15Фото 12

Серия Apple Mac mini 2024 M4 Pro

Модифікації Apple Mac mini 2024 M4 Pro 9
Характеристики [MCX44]
Колір
Тип
неттоп
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм ОЗП
24 ГБ
Модель відеокарти
M4 Pro 16-Core
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Потужність БЖ
155 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Габарити (ВхШхГ)
50x127x127 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 79 696  до 97 477 грн.
Apple Mac mini 2024 M4 Pro 12-core | 24GB | 512Gb | 16-core GPU | Gigabit Ethernet (MCX44)
Buy.ua (Київ)
79 696 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini M4 Pro (MCX44) MCX44
GRO (Київ)
95 139 грн.
← купити
Комп'ютер Apple Mac Mini M4 Pro 512GB (MCX44) 2024
Цифра (Київ)
91 982 грн.
← купити
Apple Mac mini M4 Pro (MCX44)
iTMag.ua (Київ)
81 999 грн.
← купити
Apple Mac mini M4 Pro (MCX44)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Неттоп Apple Mac mini M4 Pro (MCX44)
Smartmag.biz.ua (Львів)
89 939 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini M4 Pro (MCX44)
Q-techno.com.ua (Київ)
93 469 грн.
← купити
Mac mini M4 Pro 24/512 12CPU 16GPU 2024 (MCX44)
Toiler.com.ua (Київ)
83 970 грн.
← купити
Apple Неттоп Apple Mac mini M4 Pro 24GB/512GB/16GPU Silver 2024 (MCX44)
MTA.ua (Київ)
93 099 грн.
← купити
Apple Mac Mini M4 Pro 24/512GB Silver 2024 (MCX44) Неттоп Mac Mini M4 Pro 24/512GB Silver 2024 (MCX44)
Kvshop.com.ua (Київ)
97 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MCX44, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple Mac mini 2024 M4 Pro (MCX44). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple Mac mini 2024 M4 Pro (MCX44) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія