шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 [MD2T4]

Конфігурації і ціни 152Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MD2T4) за ціною від 99230 грн.
Відео 16Фото 44

Серия Apple iMac 24" 2024 M4

Модифікації Apple iMac 24" 2024 M4 19
Характеристики [MD2T4]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.5 "
Роздільна здатність
4480x2520 (16:9) пікс. / Retina 4,5K /
Тип матриці
IPS
Серія
Apple M4
Об'єм ОЗП
24 ГБ
Модель відеокарти
M4 10-Core
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Звук
4.2 / Hi-Fi / Dolby Atmos /
Потужність БЖ
143 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Габарити (ВхШхГ)
461x547x147 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MD2U4
від 104 900 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MCR24
від 102 290 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWV53
від 98 595 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315BLU
від 97 900 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315SLV
від 108 491 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315PUR
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315GRN
від 106 719 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315PNK

від 99 230  до 117 499 грн.
Моноблок Apple iMac 24 M4 Blue (MD2T4) MD2T4
GRO (Київ)
110 449 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24" M4 10CPU/10GPU 24GB/512GB Blue (MD2T4) 2024
Justbuy.com.ua (Київ)
105 089 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Blue (MD2T4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
107 112 грн.
← купити
iMac 24” M4 24/512 10GPU Blue 2024 (MD2T4)
Toiler.com.ua (Київ)
99 230 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Blue (MD2T4) MD2T4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
106 316 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Blue (MD2T4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
109 998 грн.
← купити
Apple Моноблок Apple iMac 24 M4 24GB/512GB/10GPU Blue 2024 (MD2T4)
MTA.ua (Київ)
117 499 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 24/512GB Blue (MD2T4) Моноблок iMac 24 M4 24/512GB Blue (MD2T4)
Kvshop.com.ua (Київ)
116 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MD2T4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MD2T4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MD2T4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія