шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple Mac mini 2023 M2 [MMFK3]

Конфігурації і ціни 16Відгуки  Обговорення1Корисне9Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple Mac mini 2023 M2 (MMFK3) за ціною від 22779 грн.
Відео 44Фото 7

Серия Apple Mac mini 2023 M2

Модифікації Apple Mac mini 2023 M2 3
Где купить? [MMFK3]
Характеристики [MMFK3]
Колір
Тип
неттоп
Серія
Apple M2
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
M2 10-Core
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Потужність БЖ
150 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Ventura /
Габарити (ВхШхГ)
36x197x197 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
Artline Business B39...
B39v14
від 24 421 грн.
Artline Business B37...
B37v14
від 22 480 грн.
Vinga Mini PC V660
V6601235U.85 12
від 24 999 грн.
Artline Business B14
B14v21Win
від 21 251 грн.
B37v15
Artline Business B14
B14v22Win
від 25 958 грн.

від 22 779  до 28 329 грн.
Неттоп Apple Mac mini M2 MMFK3 (2023) M2 8CPU 10GPU 8GB 512GB [M2 8CPU 10GPU|8GB|512GB|1-Gbit]
Tehnokrat.ua (Київ)
23 284 грн.
← купити
Apple Mac mini M2 2023 M2 8-Сore CPU | 8GB | 512Gb | 10-core GPU | Gigabit Ethernet (MMFK3)
Buy.ua (Київ)
22 992 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini M2 8GB/512ГB 2023 (MMFK3)
Touch (Дніпро)
25 599 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFK3) MMFK3
GRO (Київ)
23 039 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFK3) Mac mini 2023 (MMFK3)
Denika.ua (Харків)
24 599 грн.
← купити
Mac Mini 512GB M2 Silver (MMFK3) 2023
Toiler.com.ua (Київ)
23 820 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac Mini 2023 M2 512GB (MMFK3) MMFK3
Sota.store (Київ)
24 750 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFK3)
Q-techno.com.ua (Київ)
28 329 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFK3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 004 грн.
← купити
Apple Mac mini 2023 (MMFK3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
23 244 грн.
← купити
Неттоп Apple Mac mini 2023 8/512 (MMFK3)
Justbuy.com.ua (Київ)
22 779 грн.
← купити
Apple Неттоп Apple Mac mini 2023 Silver (MMFK3)
MTA.ua (Київ)
← купити
Apple Mac mini M2 Chip 8RAM/512GB (MMFK3) 2023 00000040601-002
Kvshop.com.ua (Київ)
24 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MMFK3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple Mac mini 2023 M2 (MMFK3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple Mac mini 2023 M2 (MMFK3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія