шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Apple Studio Display 2022

Ціни63Опис Відгуки  Обговорення2Корисне8Аксесуари
Купити монітор Apple Studio Display 2022 за ціною від 83809 грн.
Відео 34Фото 11

Характеристики та опис Apple Studio Display 2022

Габарити (мм): 623x478x168; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Flicker-Free;єми (додатково): сенсор освітленості; Роз' USB-C: 3x10Gbps; Передача відео: Power Delivery; Глибина кольору: 10-bit (1.07B Colors); Яскравість (кд/м²): 600; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
27 "
Тип матриці
Mini LED IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
5120x2880 (16:9)
Вебкамера
/ 12 Мп /
Габарити (ШхВхТ)
623x478x168 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 83 809  до 129 999 грн.
Apple Studio Display with Tilt Adjustable Stand (Standard Glass) (MK0U3)
Appcover.com.ua (Київ)
86 600 грн.
← купити
Apple Монітор Apple Studio Display with VESA Mount Adapter (MMYQ3) Silver 27 (Standard Glass)
MTA.ua (Київ)
92 399 грн.
← купити
Монітор Apple Studio Display with Tilt Adjustable Stand Standard Glass (MK0U3, MYJG3) MYJG3D/A
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
85 700 грн.
← купити
Монітор Apple Studio Display (Standard Glass) VESA Mount (MMYQ3)
Touch (Дніпро)
89 999 грн.
← купити
Монитор Apple Studio Display Nano-texture glass Tilt adjustable stand MMYW3 / MYJK3 (2022) [Nano-texture|Tilt stand]
Tehnokrat.ua (Київ)
101 118 грн.
← купити
Дисплей Apple Studio Display with VESA Mount Adapter (Standard Glass) (MMYQ3) MMYQ3
Jabko.ua (Львів)
85 999 грн.
← купити
Монітор Apple Studio Display with VESA Mount Adapter (Standard Glass) (MMYQ3) MMYQ3
GRO (Київ)
89 439 грн.
← купити
Apple Studio Display with Tilt Adjustable Stand Standard Glass (MK0U3, MYJG3)
Megadom.net (Дніпро)
85 500 грн.
← купити
Монітор Apple Studio Display with Tilt & Height Adjustable Stand Nano-Texture Glass (MMYV3, MYJJ3)
Justbuy.com.ua (Київ)
129 999 грн.
← купити
Apple Studio Display with VESA Mount Adapter (Standard Glass) (MMYQ3) MMYQ3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
94 643 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple Studio Display 2022, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Apple Studio Display 2022. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Apple Studio Display 2022 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія