шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Aquatica ML-4B644C за ціною від 897 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Aquatica ML-4B644C

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Китай; Вага (кг): 1.31; Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Мін. тиск води (бар): 0.5; Запірний клапан: керамічний; Кут повороту (°): 360; Поворотний; Пружинний (гнучкий); Форма: дугоподібний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
силумін
Покриття корпусу
хром
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1150 грн.

від 897  до 1 315 грн.
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом AQUATICA ML-4B644C хром силумін 9746120
Drop.ua (Київ)
897 грн.
← купити
Змішувач для кухні Aquatica ML-4B644C 9746120
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач AQUATICA ML-4B644C
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач AQUATICA ML-4B644C
Itbox.ua (Київ)
← купити
Змішувач AQUATICA s46 d40 для гайки (9746120) 9746120
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Aquatica ML-4B644C 9746120
MAUDAU (Київ)
← купити
Aquatica Кухонний змішувач Aquatica ML-4B644C
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Змішувач-кран кухонний AQUATICA (9746120)
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити
Змішувач AQUATICA ML-4B644C для кухні гусак гофрований з гнучким виливом для зручного миття посуду (S-IGMN33A)
Rozetka.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
Змішувач для кухні кухонний гофрований гусак ML 40 на гайці AQUATICA ML-4B644C (9746120) (OPT-6491)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aquatica ML-4B644C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Aquatica ML-4B644C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Aquatica ML-4B644C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія