шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Arcos (тип)
лопатка для сиру
для масла
для піци
накірі
для риби/суші
для устриць
для яблук
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Arcos Universal 286004 за ціною від 1804 грн.

Характеристики та опис Arcos Universal 286004

Країна походження бренду: Іспанія; Повітряні кишені; Full tang; Довжина леза (см): 17; Матеріал рукояті: пластик; Марка сталі: X45CrMoV15; Матеріал леза: сталь; Тип: сантоку
Колір
Тип
сантоку
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
17 см
Full tang (підвищена міцність)
Повітряні кишені
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Официальный сайт
ІншеArcos Universal 286004
від 1 804  до 3 103 грн.
Кухонний ніж Arcos Universal Сантоку 170 мм (286004) 286004
Brain.com.ua (Київ)
1 821 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal Сантоку 170 мм (286004) 286004
Itbox.ua (Київ)
← купити
Набір ножів 3 предмети Arcos Universal (807410)
Boom-ua.com (Київ)
3 103 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal сантоку 170 мм (286004) 286004
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Ніж японський 170 мм серія "Universal" 286004
Rozetka.ua (Київ)
2 205 грн.
← купити
Ніж японський Arcos Універсальний 17 см (286004)
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Ніж японський Arcos Іспанія Universal 17 см 286004 FD
Rozetka.ua (Київ)
2 036 грн.
← купити
Ніж японський Сантоку з повітряними карманами 170 мм Universal Arcos FD-286004
Rozetka.ua (Київ)
2 094 грн.
← купити
Ніж японський Сантоку 170 мм Arcos Universal 286004
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal Сантоку 170 мм (286004)
Rozetka.ua (Київ)
2 336 грн.
← купити
Ніж японський Сантоку Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 17см (286004)
Rozetka.ua (Київ)
2 246 грн.
← купити
Ніж японський Універсальний Arcos (286004)
Rozetka.ua (Київ)
1 822 грн.
← купити
Ніж японський Arcos Універсальний довжина 17 см (286004)
Rozetka.ua (Київ)
1 804 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal Сантоку 170 мм (286004)
Rozetka.ua (Київ)
2 438 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arcos Universal 286004, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Arcos Universal 286004. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Arcos Universal 286004 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія