шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження ARCTIC M2 Pro Silver за ціною від 149 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис ARCTIC M2 Pro Silver

Вага (г): 41; Socket: Габарити (мм): 73x24.2x10.5; Матеріал радіатора: алюміній; Тип: радіатор; Призначення: M.2 SSD
Головне
ПризначенняM.2 SSD
Типрадіатор
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Інше
Гарантія виробника6 років
Габарити73x24.2x10.5 мм
Вага41 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  35 грн.    до  425 грн.

від 149  до 504 грн.
Радіатор охолодження ARCTIC M2 Pro Silver (ACOTH00002A) ACOTH00002A
FOXTROT.UA (Київ)
239 грн.
← купити
Радіатор охолодження для SSD Arctic M2 Pro Silver (ACOTH00002A) ACOTH00002A
Click.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Радіатор Arctic for SSD M.2 2280 Arctic M2 Pro Silver (ACOTH00002A) ACOTH00002A
Ktc.ua (Рівне)
169 грн.
← купити
Радіатор охолодження ARCTIC до накопичувача SSD M2 PRO (ACOTH00002A) ACOTH00002A
Moyo.ua (Київ)
177 грн.
← купити
Радіатор охолодження Arctic ACOTH00002A
Nkt.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Радіатор Arctic M2 Pro (ACOTH00002A) Silver ACOTH00002A
Telemart.ua (Київ)
149 грн.
← купити
Радіатор для SSD Arctic Cooler M2 Pro M.2 Silver (ACOTH00002A) ACOTH00002A
Dendi.ua (Мукачево)
179 грн.
← купити
Радіатор охолодження до накопичувача SSD M2 PRO M.2 ACOTH00002A ARCTIC
Comtrading.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Радіатор Arctic M.2 M2 Pro, Silver ACOTH00002A
MAUDAU (Київ)
252 грн.
← купити
Arctic Радіатор охолодження Arctic SSD M2 PRO M.2 ACOTH00002A
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ARCTIC M2 Pro Silver, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження ARCTIC M2 Pro Silver. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження ARCTIC M2 Pro Silver у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія