шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ardesto (тип)
ручний міксер
стаціонарний міксер
заглибний (без насадок)
стаціонарний блендер
подрібнювач (чоппер)
спінювач (стаціонарний капучин
спінювач (занурювальний капучи
овочерізка
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити міксер Ardesto CHK-G200W за ціною від 1109 грн.

Характеристики та опис Ardesto CHK-G200W

Джерело живлення: мережа; Передустановлені програми: Ємності: Насадки: диск для шинкування / нарізки: 4 диски для шатківниці / нарізки; Кількість швидкостей: 1; Потужність (Вт): 200; Тип пристрою: овочерізка
Колір
Тип пристрою
овочерізка
Потужність
200 Вт
Кількість швидкостей
1
Насадки
4 диски для шатківниці / нарізки
Джерело живлення
мережа
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1700 грн.

від 1 109  до 1 976 грн.
Подрібнювач ARDESTO CHK-G200W
FOXTROT.UA (Київ)
1 299 грн.
← купити
Мультирізка ARDESTO CHK-G200W
Moyo.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Подрібнювач Ardesto CHK-G200W
Openshop.ua (Київ)
1 545 грн.
← купити
Подрібнювач Ardesto CHK-G200W
АЛЛО (Київ)
← купити
ARDESTO CHK-G200W
Pro100market.com.ua (Київ)
1 257 грн.
← купити
ARDESTO CHK-G200W
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 263 грн.
← купити
Подрібнювач Ardesto CHK-G200W
Цифра (Київ)
← купити
Подрібнювач Ardesto CHK-G200W
Stls.store (Київ)
← купити
Ardesto CHK-G200W
Mallprix.com (Київ)
1 233 грн.
← купити
Овочерізка ARDESTO CHK-G200W
ТЕХНОточка (Київ)
1 207 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto CHK-G200W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Ardesto CHK-G200W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Ardesto CHK-G200W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія