шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни78Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB за ціною від 2625 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Ardesto GO-E845GB

Габарити (см): 26.2x45.2x35; Захист від дітей; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: ручка на дверцятах; Відкривання: бічне (ліворуч); авторозморожування; автоприготування; розморожування; Діаметр столика (мм): 255; Органи управління: поворотні з кнопками; Потужність мікрохвиль (Вт): 800;єм (л): 20
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
800 Вт
Органи управління
поворотні з кнопками
Поворотний столик
Діаметр столика
255 мм
Рівнів потужності
5
Функції
розморожування
автоприготування
авторозморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття
емаль
Дисплей
LED
Захист від дітей
Габарити (ВхШхГ)
26.2x45.2x35 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 625  до 4 732 грн.
Мікрохвильова піч GO-E845GB чорна ARDESTO
Viyar.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
FOXTROT.UA (Київ)
2 754 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Touch (Дніпро)
2 749 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Moyo.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Openshop.ua (Київ)
3 049 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
ARDESTO GO-E845GB
Pro100market.com.ua (Київ)
2 948 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Цифра (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Stls.store (Київ)
← купити
ARDESTO GO-E845GB
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 963 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Tendo.com.ua (Київ)
2 795 грн.
← купити
Ardesto GO-E845GB
Mallprix.com (Київ)
2 672 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
ТЕХНОточка (Київ)
2 645 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
2 649 грн.
← купити
Ardesto GO-E845GB
Tehnomart.com (Київ)
2 922 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Denika.ua (Харків)
← купити
Ardesto GO-E845GB
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Ardesto GO-E845GB
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 631 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB (GO-E845GB)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Мiкрохвильова пiч Ardesto GO-E845GB 20л/800Вт/ел.управл./чорна
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мiкрохвильова пiч Ardesto GO-E845GB 20л/800Вт/ел.управл./чорна (GO-E845GB)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB, чорна
ШО (Київ)
2 991 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Кібернетики (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Ardesto GO-E845GB
Timesport.com.ua (Львів)
2 625 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Zhuk.ua (Київ)
2 737 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB, Об'єм 20 л
Tehnomarket.ua (Вінниця)
2 739 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 873 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO, 20л, електр.керув., 800Вт, дисплей, відкр.ручкою, чорний GO-E845GB
Bt-coffee.com.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Ardesto Ardesto GO-E845GB
Венкон (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч (НВЧ) Ardesto GO-E845GB UA
Sota.store (Київ)
← купити
Ardesto GO-E845GB
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 651 грн.
← купити
ARDESTO GO-E845GB
1smarty.com.ua (Київ)
2 933 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB GOE845GB
Xfrost.net.ua (Київ)
2 780 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB, 20 л
MAUDAU (Київ)
3 189 грн.
← купити
Ardesto Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Ardesto GO-E845GB Мікрохвильова піч GO-E845GB
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Микроволновка Ardesto GO-E845GB NW08878
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 868 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Ardesto GO-E845GB
Zaua.store (Львів)
2 628 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Кібернетики (Київ)
← купити
Микроволновка Ardesto GO-E845GB
MAUDAU (Київ)
3 041 грн.
← купити
ARDESTO Мікрохвильова піч, 20л, електр.управл., 800Вт, дисплей, відкр.ручкою, чорний E-GO-E845GB
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 358 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO, 20л, 800Вт, дисплей, чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E-845-GB 20 л
Rozetka.ua (Київ)
3 966 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 496 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO з електронним управлінням 800Вт / 20л / швидкий старт Чорний (GO-E845GB)
Rozetka.ua (Київ)
4 231 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 863 грн.
← купити
Мікрохвильова піч 20л Соло Ardesto GO-E845GB НВЧ 800 Вт, 5 рівнів потужності, Autoменю (8 програм), LED дисплей, захист від
Rozetka.ua (Київ)
4 732 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E-845-GB 20 л
Rozetka.ua (Київ)
4 137 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-S-724-W 20 л
Rozetka.ua (Київ)
3 169 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 506 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB [99430]
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Микроволновка Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 392 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 328 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 402 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto go-e845gb
Rozetka.ua (Київ)
3 541 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB[22037]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 500 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 803 грн.
← купити
Мікрохвильова піч GO-E845GB 20л 800Вт механічне управління дисплей чорна
Rozetka.ua (Київ)
4 151 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 081 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB Ardesto GO-E845GB 956889
Rozetka.ua (Київ)
3 827 грн.
← купити
Мікрохвильовка Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 692 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 379 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 633 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 755 грн.
← купити
Мікрохвильова піч ARDESTO з електронним управлінням 800Вт / 20л / швидкий старт Чорний (GO-E845GB)
Rozetka.ua (Київ)
4 020 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 375 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB
Rozetka.ua (Київ)
3 546 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto GO-E845GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрохвильова піч Ardesto GO-E845GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія