шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ardesto (тип)
ручний міксер
стаціонарний міксер
заглибний (без насадок)
стаціонарний блендер
подрібнювач (чоппер)
спінювач (стаціонарний капучин
спінювач (занурювальний капучи
овочерізка
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити міксер Ardesto MBC-Y500B за ціною від 1299 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Ardesto MBC-Y500B

Дисплей; Основний матеріал чаші: метал; Джерело живлення: мережа; Насадки: капучинатор (спінювач); Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Підігрів: з регулюванням температури; Регулювання щільності пінки; Гаряче спінювання; Потужність (Вт): 500; Основна чаша (л): 0.5; Тип пристрою: спінювач (стаціонарний капучинатор)
Колір
Тип пристрою
спінювач (стаціонарний капучинатор)
Основна чаша
0.5 л
Потужність
500 Вт
Гаряче спінювання
Регулювання об'єму / щільності пінки
Підігрів
з регулюванням температури
Ємності
основна чаша
Насадки
капучинатор (спінювач)
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал / + пластик /
Дисплей
Додаткові функції і можливості міксера Ardesto MBC-Y500B:
• Поворотна основа на 360°
Четыре режима: теплое молоко с густой плотной пенкой; теплое молоко с обычной пенкой; подогрев молока (или другой жидкости - чай, кофе, вино, глинтвейн) с регулировкой температуры 45/60/70/80 °C; вспенивание без подогрева
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1800 грн.

від 1 299  до 1 896 грн.
Спінювач молока ARDESTO MBC-Y500B 500 мл
FOXTROT.UA (Київ)
1 299 грн.
← купити
Спінювач молока ARDESTO MBC-Y500B
Moyo.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Ardesto MBC-Y500B
АЛЛО (Київ)
← купити
Спінювач молока Ardesto MBC-Y500B
Цифра (Київ)
← купити
Спінювач молока Ardesto MBC-Y500B
Stls.store (Київ)
← купити
Ardesto MBC-Y500B
Mallprix.com (Київ)
1 318 грн.
← купити
Капучинатор Ardesto MBC-Y500B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Капучинатор Ardesto MBC-Y500B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Спінювач молока ARDESTO MBC-Y500B
ТЕХНОточка (Київ)
1 315 грн.
← купити
Ardesto MBC-Y500B
Tehnomart.com (Київ)
1 647 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto MBC-Y500B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Ardesto MBC-Y500B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Ardesto MBC-Y500B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія