шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B27 [B27v49]

Конфігурації і ціни 680Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v49) за ціною від 21740 грн.
Фото 12

Серия Artline Business B27

Модифікації Artline Business B27 59
Характеристики [B27v49]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H410
Серія
Core i3
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 630
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
295x99x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  24000 грн.

від 21 740  до 22 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B27v49
Artline.ua (Київ)
22 263 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v49)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B27v49) B27v49
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v49) B27v49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v49) B27v49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B27 (B27v49)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27v49
icom.net.ua (Київ)
21 740 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE Business B27 (B27v49)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B27 (B27v49)
MTA.ua (Київ)
22 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B27 (B27v49) B27v49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B27v49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія