шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11328]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11328) за ціною від 20424 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11328]
Характеристики [2E-11328]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  25000 грн.
Artline Business B27
B27v49
від 21 740 грн.
Artline Business B27
B27v37
від 20 584 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11327
від 20 069 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8050
від 21 188 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6815
від 21 374 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0063
від 21 093 грн.
Artline Business B27
B27v61
від 24 465 грн.
Artline Business B43
B43v07
від 19 587 грн.
Artline Business B27
B27v66
від 23 714 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0053
від 19 404 грн.
Artline Business B27
B27v65
від 20 657 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6805
від 19 754 грн.
Artline Business B27
B27v58
від 21 252 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5773
від 21 404 грн.
2E Rational Alfa
2E-10106
від 21 800 грн.
2E-11325
від 19 181 грн.
2E-11324
від 18 781 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8047
від 18 964 грн.
Artline Business B27
B27v48
від 19 048 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0027
від 19 822 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5761
від 19 167 грн.
Artline Business B18
B18v14
від 21 515 грн.
2E-11336
від 21 712 грн.
2E-11337
від 22 067 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8074
від 22 682 грн.
Artline Business B29
B29v58
від 24 464 грн.
Artline Business B45...
B45v10
від 19 643 грн.
Artline Business B46
B46v02
від 22 134 грн.
Artline Business B29
B29v31
від 22 391 грн.
Artline Home H53
H53v26
від 24 242 грн.

від 20 424  до 25 530 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11328)
Цифра (Київ)
21 853 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11328)
Stls.store (Київ)
22 299 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11328) 2E-1361328
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11328)
ACDC.com.ua (Київ)
22 279 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11328) 2E-11328
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-11328
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11328) 2E-11328
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos 2E-11328
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11328
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11328) (1711646) 2E-113
icom.net.ua (Київ)
20 424 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11328, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11328). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11328) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія