шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa [2E-10106]

Конфігурації і ціни 140Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10106) за ціною від 21800 грн.
Фото 6

Серия 2E Rational Alfa

Модифікації 2E Rational Alfa 11
Где купить? [2E-10106]
Характеристики [2E-10106]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  26000 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0053
від 19 404 грн.
Artline Business B27
B27v65
від 20 657 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6805
від 19 754 грн.
Artline Business B27
B27v58
від 21 252 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11325
від 19 181 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8047
від 18 964 грн.
2E-11324
від 18 781 грн.
2E-11336
від 21 712 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0063
від 21 093 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6815
від 21 374 грн.
2E-11337
від 22 067 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8074
від 22 682 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8050
від 21 188 грн.
Artline Business B29
B29v58
від 24 464 грн.
Artline Business B27
B27v61
від 24 465 грн.
Artline Business B27
B27v66
від 23 714 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8377
від 23 938 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0027
від 19 822 грн.
2E-11328
від 20 424 грн.
Artline Business B27
B27v49
від 21 740 грн.
Artline Business B27
B27v37
від 20 584 грн.
2E-11327
від 20 069 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5761
від 19 167 грн.
Artline Business B45...
B45v10
від 19 643 грн.
Artline Business B43
B43v07
від 19 587 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5773
від 21 404 грн.
B45v11
від 23 964 грн.
2E-11339
від 22 955 грн.
Artline Business B27
B27v36Win
від 24 046 грн.
2E-11340
від 23 354 грн.

від 21 800  до 27 250 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10106)
Цифра (Київ)
23 323 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10106)
Stls.store (Київ)
23 799 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10106) 2E-10106
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos (2E-10106)
ACDC.com.ua (Київ)
23 189 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10106) 2E-10106
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10106) 2E-10106
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10106) 2E-10106
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10106
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10106
ШО (Київ)
23 776 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-10106
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10106, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10106). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10106) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія