шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12844]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12844) за ціною від 38006 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12844]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x185x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  44000 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12854
від 37 740 грн.
2E Rational TMX04
2E-12871
від 36 941 грн.
2E Rational TMX04
2E-12861
від 37 252 грн.
2E Rational TMX04
2E-12852
від 38 584 грн.
2E Rational TMX04
2E-12842
від 38 894 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v84
від 39 776 грн.
Artline Gaming X43
X43v45
від 39 189 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
X43v83Win
від 38 543 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12820
від 37 118 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9612
від 38 068 грн.
2E Rational TMX03
2E-12803
від 37 779 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9615
від 39 651 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12790
від 34 366 грн.
2E Rational TMX03
2E-12800
від 38 629 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12813
від 36 142 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0122
від 38 646 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31211
від 40 599 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31283
від 40 799 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31203
від 40 099 грн.

від 38 006  до 41 829 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12844)
ACDC.com.ua (Київ)
40 739 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12844) 2E-12844
Moyo.ua (Київ)
41 829 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H610, V500B, 500W, Win (2E-12844) 2E-12844
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12844) 2E-12844
icom.net.ua (Київ)
38 006 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H610, V500B, 500W, Win11PE 2E-12844
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12844
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12844)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-13400F 16/512 NVD3050-6 H610 V500B 500W W11 (2E-12844) 2e-12844
Kvshop.com.ua (Київ)
41 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H610, V500B, 500W, Win11PE E-2E-12844
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12844, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12844). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12844) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія