шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12820]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12820) за ціною від 37118 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12820]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 760M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  44000 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
2E Rational TMX03
2E-12803
від 37 779 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
2E Rational TMX03
2E-12800
від 38 629 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12813
від 36 142 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0122
від 38 646 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31211
від 40 599 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31283
від 40 799 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9612
від 38 068 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31203
від 40 099 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31218
Qbox I312xx Mini Tower
I31275
від 39 999 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31219
від 41 399 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31267
від 39 499 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31282
Qbox I311xx Desktop
I31195
від 39 399 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31210
Vinga Advanced D96
Advanced D9615
від 39 651 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31217
від 39 099 грн.
2E Rational TMX03
2E-12807
від 39 689 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31202
від 38 799 грн.

від 37 118  до 46 397 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12820)
ACDC.com.ua (Київ)
41 579 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12820) 2E-12820
Moyo.ua (Київ)
40 839 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12820
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12820
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12820
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12820) 2E-12820
icom.net.ua (Київ)
37 118 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12820)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8600G 16/1TB UMA A620 V500W 500W W11 (2E-12820) 2e-12820
Kvshop.com.ua (Київ)
40 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12820
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12820)
Rozetka.ua (Київ)
46 397 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12820, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12820). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12820) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія