шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim [2E-12794]

Конфігурації і ціни 130Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12794) за ціною від 36053 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Slim

Модифікації 2E Rational Credo Slim 13
Характеристики [2E-12794]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 760M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
330x100x260 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  42000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12802
від 39 182 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12820
від 37 118 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12790
від 34 366 грн.
2E Rational TMX03
2E-12801
від 37 018 грн.
2E Rational TMX04
2E-12829
від 34 010 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9597
від 34 928 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12793
від 33 744 грн.
2E Rational TMX04
2E-12832
від 33 389 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12815
від 33 122 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12818
від 33 078 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12813
від 36 142 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6852
від 34 825 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9600
від 35 065 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9639
від 34 601 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9624
від 34 093 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31217
від 39 099 грн.
2E Rational TMX03
2E-12805
Qbox I312xx Desktop
I31202
від 38 799 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31214
Qbox I311xx Desktop
I31195
від 39 399 грн.

від 36 053  до 45 066 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12794
Comtrading.ua (Київ)
39 639 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12794
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12794
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12794) 2E-12794
icom.net.ua (Київ)
36 053 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12794) 2E-12794
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12794)
MTA.ua (Київ)
38 599 грн.
← купити
2E Rational R5-8600G 16/1TB UMA A620 V90B 400W W11 (2E-12794) 2e-12794
Kvshop.com.ua (Київ)
39 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE E-2E-12794
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12794)
Rozetka.ua (Київ)
45 066 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12794, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12794). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12794) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія