шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12833]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12833) за ціною від 35698 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12833]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 760M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  42000 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
2E Rational TMX03
2E-12803
від 37 779 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12790
від 34 366 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12820
від 37 118 грн.
2E Rational TMX04
2E-12829
від 34 010 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9597
від 34 928 грн.
2E Rational TMX03
2E-12802
від 34 159 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12793
від 33 744 грн.
2E Rational TMX04
2E-12832
від 33 389 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12815
від 33 122 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12818
від 33 078 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12813
від 36 142 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6852
від 34 825 грн.
2E Rational TMX03
2E-12800
від 38 629 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9600
від 35 065 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9639
від 34 601 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9624
від 34 093 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31202
від 38 799 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31214
Qbox I312xx Desktop
I31217
від 39 099 грн.
2E Rational TMX03
2E-12806
від 36 069 грн.

від 35 698  до 44 622 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12833)
ACDC.com.ua (Київ)
40 009 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12833) 2E-12833
Moyo.ua (Київ)
39 259 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12833
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12833
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12833
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12833) 2E-12833
icom.net.ua (Київ)
35 698 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12833)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8600G 16/1TB UMA A620 TMX04-500 W11 (2E-12833) 2e-12833
Kvshop.com.ua (Київ)
38 799 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12833
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12833)
Rozetka.ua (Київ)
44 622 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12833, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12833). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12833) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія