шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12829]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12829) за ціною від 34010 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12829]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 740M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9597
від 34 928 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12790
від 34 366 грн.
2E Rational TMX03
2E-12802
від 34 159 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12793
від 33 744 грн.
2E Rational TMX04
2E-12832
від 33 389 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12815
від 33 122 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12818
від 33 078 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
2E Rational TMX03
2E-12801
від 32 619 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12789
від 32 057 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12792
від 32 012 грн.
2E Rational TMX04
2E-12828
від 31 702 грн.
2E Rational TMX04
2E-12831
від 31 657 грн.
2E Rational TMX03
2E-12803
від 37 779 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12814
від 31 391 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9621
від 32 158 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9594
від 31 846 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12788
від 30 325 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9633
від 31 377 грн.
2E Rational TMX04
2E-12827
від 29 970 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9618
від 30 864 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9600
від 35 065 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6852
від 34 825 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9639
від 34 601 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.

від 34 010  до 42 512 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12829)
ACDC.com.ua (Київ)
38 099 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12829) 2E-12829
Moyo.ua (Київ)
37 379 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12829
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12829
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12829
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12829) 2E-12829
icom.net.ua (Київ)
34 010 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12829)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8500G 16/1TB UMA A620 TMX04-500 W11 (2E-12829) 2e-12829
Kvshop.com.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12829
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12829)
Rozetka.ua (Київ)
42 512 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12829, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12829). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12829) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія