шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12828]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12828) за ціною від 31702 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12828]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 740M
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  38000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12831
від 31 657 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12814
від 31 391 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12789
від 32 057 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12792
від 32 012 грн.
2E Rational TMX03
2E-12801
від 32 619 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9621
від 32 158 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9594
від 31 846 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12788
від 30 325 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12815
від 33 122 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12818
від 33 078 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9633
від 31 377 грн.
2E Rational TMX04
2E-12827
від 29 970 грн.
2E Rational TMX04
2E-12832
від 33 389 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9618
від 30 864 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12793
від 33 744 грн.
2E Rational TMX03
2E-12802
від 34 159 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9597
від 34 928 грн.
2E Rational TMX04
2E-12829
від 34 010 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9630
від 29 780 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6842
від 27 153 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0111
від 27 239 грн.
Artline Business B24
B24v15Win
від 30 404 грн.
Artline Business B24
B24v11Win
від 30 140 грн.
Artline Business B24
B24v12Win
від 34 628 грн.
Artline Business B24
B24v16Win
від 35 111 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9636
від 33 019 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9606
від 33 091 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6832
від 31 095 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9624
від 34 093 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6812
від 30 857 грн.

від 31 702  до 39 627 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12828)
ACDC.com.ua (Київ)
34 479 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12828) 2E-12828
Moyo.ua (Київ)
34 809 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12828
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12828) 2E-12828
icom.net.ua (Київ)
31 702 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12828
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12828
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12828)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8500G 16/512 UMA A620 TMX04-500 W11 (2E-12828) 2e-12828
Kvshop.com.ua (Київ)
34 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12828
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12828)
Rozetka.ua (Київ)
39 627 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12828, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12828). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12828) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія