шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa [2E-8645]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8645) за ціною від 29579 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Runa

Модифікації 2E Complex Gaming Runa 9
Где купить? [2E-8645]
Характеристики [2E-8645]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
452x210x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.
Artline Home H57
H57v20
від 27 981 грн.
Artline Business B46
B46v04
від 26 927 грн.
Artline Home H53
H53v29
від 25 959 грн.
Artline Business B29
B29v31Win
від 30 140 грн.
Artline Business B46
B46v02Win
від 29 918 грн.
Artline Business B46
B46v04Win
від 32 201 грн.
Artline Home H57
H57v17Win
від 28 689 грн.
Artline Home H53
H53v29Win
від 32 648 грн.
Artline Business B29
B29v30Win
від 26 445 грн.
Artline Business B57
B57v27
від 29 162 грн.
Artline Business B19
B19v02
від 28 956 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0049
від 27 827 грн.
Artline Business B29
B29v66
від 28 160 грн.
Artline Home H53
H53v26Win
від 27 938 грн.
Artline Business B29
B29v61
від 27 674 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8116
від 31 234 грн.
Artline Business X22
X22v03
від 25 695 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0083
від 24 460 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8098
від 27 433 грн.
Artline Business B27
B27v75
від 30 887 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8080
від 28 527 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0071
від 28 805 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6855
від 29 156 грн.
Artline Business X22
X22v05
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5785
від 25 913 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 25 616 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8395
від 25 527 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 596 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6835
від 24 221 грн.

від 29 579  до 34 798 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8645)
Цифра (Київ)
29 840 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8645)
Stls.store (Київ)
30 449 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-8645) 2E-8645
FOXTROT.UA (Київ)
30 519 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8645) 2E-8645
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8645) 2E-8645
Vodafone.ua (Київ)
29 579 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8645) 2E-8645
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/500F/NVD1030-2/FreeDos/2E-G2107-500/500W 2E-8645
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/500F/NVD1030-2/FreeDos/2E-G2107-500 (2E-8645) 2E-8645
ШО (Київ)
30 036 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-8645
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming 2E-8645 Black
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-8645, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8645). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8645) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія