шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B19 [B19v02]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02) за ціною від 30668 грн.
Фото 9

Серия Artline Business B19

Модифікації Artline Business B19 18
Где купить? [B19v02]
Характеристики [B19v02]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Звук
7.1
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
200x55x190 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.
Artline Business B57
B57v27
від 30 883 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0049
від 27 827 грн.
Artline Business B29
B29v66
від 28 160 грн.
Artline Business B29
B29v61
від 27 674 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8116
від 31 729 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0083
від 24 240 грн.
Artline Business X22
X22v03
від 25 695 грн.
Artline Business B27
B27v75
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8098
від 27 433 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8080
від 29 242 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0071
від 28 805 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6855
від 29 888 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5785
від 25 972 грн.
Artline Business X22
X22v05
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 25 275 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8395
від 26 162 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 654 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6835
від 24 276 грн.
Artline Business B17
B17v04
від 25 191 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8053
від 29 281 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6825
від 29 205 грн.
Artline Business B45...
B45v11Win
від 30 599 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 29 612 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8413
від 31 196 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 29 937 грн.
2E Rational Alfa
2E-10095
від 26 581 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 380 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8078
від 31 453 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8645
від 28 568 грн.

від 30 668  до 30 999 грн.
Неттоп ARTLINE Business B19v02
Artline.ua (Київ)
30 669 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v02)
АЛЛО (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v02
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Неттоп Artline Business B19 (B19v02) B19v02
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v02) B19v02
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v02
icom.net.ua (Київ)
30 668 грн.
← купити
Artline Business B19 (B19v02) BusinessB19(B19v02)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B19v02
MTA.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B19 (B19v02) B19v02
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B19v02, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія