шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa [2E-10095]

Конфігурації і ціни 140Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10095) за ціною від 25930 грн.
Фото 6

Серия 2E Rational Alfa

Модифікації 2E Rational Alfa 11
Где купить? [2E-10095]
Характеристики [2E-10095]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  31000 грн.
HP 290 G9 MT
6D3A5EA
від 27 546 грн.
Artline Business B29
B29v66
від 28 160 грн.
Artline Business B29
B29v61
від 27 674 грн.
Artline Business X22
X22v03
від 25 695 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0049
від 26 887 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0083
від 23 420 грн.
Artline Business B19
B19v02
від 30 668 грн.
Artline Business B57
B57v27
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6845
від 23 509 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8077
від 23 836 грн.
Artline Business B45...
B45v11
від 23 964 грн.
Artline Business B27
B27v37Win
від 27 675 грн.
Artline Business B18
B18v14Win
від 28 424 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8051
від 26 952 грн.
Artline Business X22
X22v05
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5785
від 25 913 грн.
HP 290 G9 SFF
6B2T9EA
від 28 735 грн.
Artline Business B27
B27v49Win
від 29 172 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8052
від 27 393 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6816
від 27 205 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 24 420 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8395
від 25 960 грн.
Artline Business B43
B43v07Win
від 26 927 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 596 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 26 731 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11333
від 27 528 грн.
2E-11334
від 27 572 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6835
від 24 221 грн.
Artline Business B17
B17v04
від 25 191 грн.

від 25 930  до 32 412 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10095)
Цифра (Київ)
27 841 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10095)
Stls.store (Київ)
28 409 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10095) 2E-10095
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos (2E-10095)
ACDC.com.ua (Київ)
27 779 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10095) 2E-10095
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10095) 2E-10095
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10095) 2E-10095
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10095
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10095
ШО (Київ)
28 386 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-10095
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10095, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10095). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10095) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія