шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus [2E-4610]

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus (2E-4610) за ціною від 36089 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Virtus

Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 7
Характеристики [2E-4610]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H510
Серія
Core i5
Тактова частота
2.9 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3060
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід
DisplayPort / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
480x266x475 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  31000 грн.    до  40000 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8643
від 32 889 грн.
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.
Artline Gaming X43
x43v37
від 36 563 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10843
від 33 433 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv44
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.
Artline Gaming X43
x43v38
від 34 539 грн.
Artline Gaming X43
X43v44
від 35 858 грн.
X43WHITEv71W in
від 37 574 грн.
X43WHITEv43
2E Complex Gaming Pr...
2E-11774
від 34 889 грн.
X43WHITEv70W in
від 35 594 грн.
Artline Gaming X43
X43v42
від 38 060 грн.
X43WHITEv42
від 38 807 грн.
X43WHITEv72W in
від 39 290 грн.
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 249 грн.
Artline Gaming X43
X43v41
від 39 071 грн.
2E-10859
від 35 964 грн.
X43WHITEv72
від 34 100 грн.
2E-11769
від 33 279 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
від 39 776 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v38
від 37 999 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8648
від 37 199 грн.
X43WHITEv71
від 32 384 грн.
Berloga PC
Polygon
від 31 273 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8642
від 34 419 грн.
2E Complex Gaming Ba...
2E-8621
від 32 749 грн.
2E-8577
від 30 909 грн.

Останній раз товар продавався за:
36 089 грн.
Товар застарів

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-4610, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus (2E-4610). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus (2E-4610) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія