шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12861]

Конфігурації і ціни 295Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12861) за ціною від 37252 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12861]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  44000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12871
від 36 941 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12854
від 37 740 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12844
від 38 006 грн.
2E Rational TMX04
2E-12852
від 38 584 грн.
2E Rational TMX04
2E-12842
від 38 894 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v84
від 39 776 грн.
X43v83Win
від 38 543 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
Artline Gaming X43
X43v45
від 35 999 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12820
від 37 118 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9612
від 38 068 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9615
від 39 651 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12813
від 36 142 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0122
від 39 995 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31211
від 40 599 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31203
від 40 099 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31218
Qbox I312xx Mini Tower
I31283
від 40 799 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31275
від 39 999 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9614
від 37 776 грн.

від 37 252  до 46 565 грн.
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win 2E-12861
ШО (Київ)
40 969 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12861) 2E-12861
icom.net.ua (Київ)
37 252 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12861
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12861
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12861) 2E-12861
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12861)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-13400F 16/512 NVD1030-2 H610 TMX04-500 W11 (2E-12861) 2e-12861
Kvshop.com.ua (Київ)
40 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12861
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12861)
Rozetka.ua (Київ)
46 565 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12861, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12861). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12861) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія