шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12852]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12852) за ціною від 38584 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Где купить? [2E-12852]
Характеристики [2E-12852]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  46000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12842
від 38 894 грн.
2E Rational TMX04
2E-12853
від 41 037 грн.
2E Rational TMX04
2E-12843
від 41 303 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12854
від 37 740 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12844
від 38 006 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12855
від 40 049 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12845
від 40 360 грн.
2E Rational TMX04
2E-12871
від 36 941 грн.
2E Rational TMX04
2E-12861
від 37 252 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9615
від 39 651 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9612
від 38 068 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v84Win
від 44 966 грн.
X43v84
від 39 776 грн.
Artline Gaming X43
X43v45
від 36 423 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0122
від 38 646 грн.
2E Rational TMX03
2E-12800
від 38 629 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12813
від 36 142 грн.
Artline Business B24
B24v18Win
від 45 230 грн.
Artline Business B24
B24v19Win
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12820
від 37 118 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
2E Rational TMX03
2E-12803
від 37 779 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9614
від 37 776 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9611
від 37 058 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.

від 38 584  до 48 230 грн.
Комп'ютер 2E Rational (2E-12852) 2E-12852
FOXTROT.UA (Київ)
42 469 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12852)
ACDC.com.ua (Київ)
42 339 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12852) 2E-12852
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12852
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win (2E-12852) 2E-12852
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12852
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12852) 2E-12852
icom.net.ua (Київ)
38 584 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12852)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 32/512 NVD1030-2 H610 TMX04-500 W11 (2E-12852) 2e-12852
Kvshop.com.ua (Київ)
41 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12852
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12852, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12852). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12852) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія