шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11337]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11337) за ціною від 22067 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11337]
Характеристики [2E-11337]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11336
від 21 712 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8377
від 23 938 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8074
від 22 682 грн.
Artline Business B29
B29v58
від 24 464 грн.
2E Rational Alfa
2E-10106
від 21 800 грн.
2E-11339
від 22 955 грн.
2E-11340
від 23 354 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0027
від 19 822 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6835
від 24 221 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0053
від 19 404 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5761
від 19 407 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 596 грн.
Artline Business B27
B27v65
від 20 657 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6805
від 19 754 грн.
Artline Business B27
B27v58
від 21 252 грн.
Artline Business B27
B27v61
від 24 465 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0063
від 21 093 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5773
від 21 788 грн.
Artline Business B27
B27v66
від 23 714 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6815
від 21 777 грн.
Artline Business B45...
B45v11
від 23 964 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8050
від 21 587 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8077
від 23 836 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6845
від 23 509 грн.
2E-11328
від 20 424 грн.
Artline Business B27
B27v49
від 21 740 грн.
Artline Business B17
B17v04
від 25 191 грн.
Artline Business B27
B27v37
від 20 769 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0083
від 23 420 грн.
2E-11327
від 20 069 грн.

від 22 067  до 27 583 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11337)
Цифра (Київ)
23 637 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11337)
Stls.store (Київ)
24 119 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11337) 2E-11337
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11337)
ACDC.com.ua (Київ)
24 089 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11337) 2E-11337
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-11337
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11337) 2E-11337
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos 2E-11337
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11337
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11337) (1711604) 2E-1133
icom.net.ua (Київ)
22 067 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11337, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11337). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11337) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія