шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Argon [W73v49]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Argon (W73v49) за ціною від 116423 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W73 Argon

Модифікації Artline WorkStation W73 Argon 12
Характеристики [W73v49]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B860 / PRIME B860M-A /
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  125000 грн.
Artline WorkStation ...
W70v01
від 117 656 грн.
W73v51
від 118 139 грн.
W73v47
від 119 150 грн.
W73v41
від 120 119 грн.
W70v03
від 122 363 грн.
W73v39
від 108 767 грн.
W73v45
від 107 756 грн.
W73v37
від 107 051 грн.
W73v43
від 105 776 грн.
W90v01
від 116 687 грн.
W42v06
від 113 696 грн.
W42v12
W82v02
від 119 372 грн.
W70v05
від 120 648 грн.
W53v31
від 112 463 грн.
W50v01
від 112 727 грн.
W62v06
від 120 866 грн.
W62v12
W53v37
від 121 130 грн.
W82v04
від 121 352 грн.
W53v35
від 109 736 грн.
W90v06
від 123 860 грн.
W93v37
від 123 596 грн.
W62v04
від 109 250 грн.
W62v10
W73v52
W53v33
від 108 020 грн.
W62v02
від 107 534 грн.
W62v08
W93v40
від 116 159 грн.

від 116 423  до 117 099 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v49) W73v49
Artline.ua (Київ)
116 424 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W73 (W73v49)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W73 (W73v49) W73v49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W73 (W73v49) W73v49
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v49) W73v49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v49) W73v49
icom.net.ua (Київ)
116 423 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v49)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W73 (W73v49)
MTA.ua (Київ)
117 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W73 (W73v49) w73v49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v49)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W73v49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Argon (W73v49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Argon (W73v49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія