шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Successor [W73v39]

Конфігурації і ціни 345Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Successor (W73v39) за ціною від 108767 грн.
Фото 16

Серия Artline WorkStation W73 Successor

Модифікації Artline WorkStation W73 Successor 32
Характеристики [W73v39]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760 / B760 GAMING X /
Серія
Core i7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.2) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline WorkStation ...
W73v45
від 107 756 грн.
W73v37
від 107 051 грн.
W73v43
від 105 776 грн.
W73v52
від 108 767 грн.
W62v10
від 109 250 грн.
W62v04
W53v33
від 108 020 грн.
W53v35
від 109 736 грн.
W62v02
від 107 534 грн.
W62v08
W50v01
від 112 727 грн.
W53v31
від 112 463 грн.
W42v06
від 113 696 грн.
W42v12
W42v04
від 102 344 грн.
W42v10
W53v29
від 100 847 грн.
W70v04
від 101 111 грн.
W42v02
від 100 364 грн.
W42v08
W93v44
від 108 284 грн.
W56v02
від 107 270 грн.
W90v11
W93v42
від 106 523 грн.
W82v05
від 111 980 грн.
W56v11
W93v38
від 104 807 грн.
W73v43Win
W73v37Win
від 113 960 грн.
W93v36
від 102 827 грн.

від 108 767  до 109 399 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v39) W73v39
Artline.ua (Київ)
108 768 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W73 (W73v39)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W73 (W73v39) W73v39
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W73 (W73v39) W73v39
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v39) W73v39
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v39) W73v39
icom.net.ua (Київ)
108 767 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v39)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W73 (W73v39)
MTA.ua (Київ)
109 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W73 (W73v39) w73v39
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W73 (W73v39)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W73v39, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Successor (W73v39). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W73 Successor (W73v39) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія