шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X77 [X77v116Win]

Конфігурації і ціни 91Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v116Win) за ціною від 106304 грн.
Відео 20Фото 41

Серия Artline Gaming X77

Модифікації Artline Gaming X77 8
Характеристики [X77v116Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  97500 грн.    до  115000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv109 Win
від 108 285 грн.
D31WHITEv111 Win
від 107 757 грн.
D31WHITEv121 Win
від 109 999 грн.
D31WHITEv106 Win
від 111 494 грн.
Artline Gaming X85
X85v51Win
від 103 150 грн.
D31WHITEv117 Win
від 105 822 грн.
D31WHITEv96W in
від 107 051 грн.
D31WHITEv115 Win
від 106 038 грн.
D31WHITEv110 Win
від 101 223 грн.
D31WHITEv84W in
від 104 807 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv45W in
від 102 563 грн.
Artline Gaming X85
X85v55Win
від 104 543 грн.
Artline Overlord X83
X83v44Win
від 106 523 грн.
D31WHITEv80W in
від 103 574 грн.
D31WHITEv82W in
D31WHITEv86W in
від 109 250 грн.
D31WHITEv116 Win
від 108 447 грн.
D31WHITEv114 Win
від 101 694 грн.
D31WHITEv108 Win
від 107 973 грн.
D31WHITEv113 Win
від 99 546 грн.
D31WHITEv112 Win
від 99 288 грн.
D31WHITEv88W in
від 111 716 грн.
D31WHITEv94W in
від 112 946 грн.
Artline Overlord X83
X83v45Win
від 97 151 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v45Win
від 113 960 грн.
X83WHITEv44W in
від 112 244 грн.
D31WHITEv106
від 105 776 грн.
D31WHITEv121
від 105 306 грн.
D31WHITEv120
від 104 361 грн.
X83WHITEv52W in
від 101 594 грн.

від 106 304  до 106 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win) X77v116Win
Artline.ua (Київ)
106 305 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win) X77v116Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win) X77v116Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win) X77v116Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win) X77v116Win
icom.net.ua (Київ)
106 304 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win)
MTA.ua (Київ)
106 999 грн.
← купити
Artline Gaming X77 (X77v116Win) x77v116win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v116Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X77v116Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v116Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v116Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія