шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy [X87v49]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v49) за ціною від 177494 грн.
Фото 7

Серия Artline Gaming X87 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X87 Galaxy 12
Характеристики [X87v49]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  165000 грн.    до  190000 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv139
від 184 083 грн.
DRGNv143
від 174 021 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv107
від 175 514 грн.
DRGNv131
від 174 882 грн.
DRGNv129
від 172 473 грн.
X96WHITEv113
DRGNv141
від 175 398 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv46
від 178 244 грн.
Artline Overlord X93
X93v85
від 172 787 грн.
DRGNv137
від 177 546 грн.
X96WHITEv113 Win
від 181 190 грн.
DRGNv135
від 181 416 грн.
X96WHITEv108
від 165 878 грн.
Artline Overlord X93
X93v93
від 169 574 грн.
DRGNv133
від 184 667 грн.
Artline Overlord X93
X93v87
від 185 372 грн.
Artline Overlord X93
X93v95
від 189 596 грн.
X96WHITEv101
від 171 776 грн.
X96WHITEv109
від 164 867 грн.
X96WHITEv105
від 168 563 грн.
X96WHITEv112
Artline Overlord X93
X93v94
від 168 080 грн.
Artline Overlord X93
X93v91
від 157 563 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v49Win
від 183 170 грн.
Artline Overlord X93
X93v93Win
від 176 483 грн.
Artline SAMURAI
SAMURAIv147W in
від 178 245 грн.
Artline Overlord X93
X93v85Win
від 179 696 грн.
X96WHITEv108 Win
від 171 554 грн.
X96WHITEv107 Win
X87v46Win
від 169 091 грн.

від 177 494  до 178 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49) X87v49
Artline.ua (Київ)
177 495 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49) X87v49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49) X87v49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49) X87v49
icom.net.ua (Київ)
177 494 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49)
MTA.ua (Київ)
178 599 грн.
← купити
Artline Gaming X87 (X87v49) x87v49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87v49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія