шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі10+
Купити корпус Asus ROG Hyperion GR701 за ціною від 20324 грн.
Відео 5Фото 25

Характеристики та опис Asus ROG Hyperion GR701

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 420мм; Розмір СРО спереду: 420мм; Розмір СРО ззаду: 140мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів зверху: 3x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Full Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
E-ATX
Габарити (ВхШхГ)
659x268x639 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18000 грн.    до  26000 грн.

Огляд корпуса ASUS ROG Hyperion GR701: екстремальна перевага
від 20 324  до 24 316 грн.
Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
Artline.ua (Київ)
22 969 грн.
← купити
Корпус ASUS ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус ASUS GR701/BK/PWM FAN (90DC00F0-B39000)
Nkt.ua (Київ)
20 750 грн.
← купити
ASUS 90DC00F0-B39000
Mallprix.com (Київ)
21 117 грн.
← купити
Корпус для ПК ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Touch (Дніпро)
21 699 грн.
← купити
Asus Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
Luckylink.kiev.ua (Київ)
20 375 грн.
← купити
Корпус для ПК ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Asus Rog Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Redprice.sale (Львів)
21 272 грн.
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 без БЖ (90DC00F0-B39000) Black 90DC00F0-B39000
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
21 969 грн.
← купити
ASUS ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Tehnomart.com (Київ)
20 625 грн.
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000) ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Denika.ua (Харків)
22 212 грн.
← купити
Корпус Asus Rog Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Semtech.com.ua (Луцьк)
21 275 грн.
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 (90DC00F0-B39000) Black 90DC00F0-B39000
Vodafone.ua (Київ)
21 799 грн.
← купити
Asus Rog Hyperion GR701 (90DC00F0B39000)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
21 068 грн.
← купити
Корпус ASUS GR701/BK/PWM FAN 90DC00F0-B39000
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ASUS ROG HYPERION GR701 90DC00F0-B39000
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
23 186 грн.
← купити
Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
icom.net.ua (Київ)
20 324 грн.
← купити
Корпус Asus GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Корпус ASUS ROG Hyperion GR701 Black with window (90DC00F0-B39000) 90DC00F0-B39000
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус ASUS ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 166 грн.
← купити
Asus Корпус для ПК Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)без БЖ
MTA.ua (Київ)
21 399 грн.
← купити
Asus ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000)
Kvshop.com.ua (Київ)
22 577 грн.
← купити
Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) Без БП 90DC00F0-B39000
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Asus Rog Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Tomdom.in.ua (Львів)
21 278 грн.
← купити
Корпус Asus Rog Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Saren.com.ua (Львів)
21 279 грн.
← купити
Корпус Asus Rog Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Timesport.com.ua (Львів)
21 269 грн.
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Rozetka.ua (Київ)
22 836 грн.
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000) 260520
Rozetka.ua (Київ)
23 064 грн.
← купити
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000) [134511]
Rozetka.ua (Київ)
22 949 грн.
← купити
Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000)
Rozetka.ua (Київ)
24 118 грн.
← купити
Корпус ASUS GR701 Hyperion BK (90DC00F0-B39000) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
24 316 грн.
← купити
Asus Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Rozetka.ua (Київ)
22 413 грн.
← купити
Корпус ASUS ROG Hyperion GR701 Black без БП (90DC00F0-B39000)
Rozetka.ua (Київ)
22 805 грн.
← купити
Корпус Asus Rog Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000)
Rozetka.ua (Київ)
23 657 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Hyperion GR701, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Asus ROG Hyperion GR701. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Asus ROG Hyperion GR701 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія